top of page
Ieškoti

Aparatinė kosmetologija – ilgametės patirties ir tyrimų rezultatasPastaraisiais metais odos priežiūroje sparčiai kelią skinasi aparatinė kosmetologija. Tai lėmė ne tik naujausių technologijų išradimai grožio srityje, bet ir poreikis ieškoti greitų ir neskausmingų sprendimų šiuolaikiniam, dažnai skubančiam žmogui. Aparatinės kosmetologijos procedūrų gausa ir pavadinimų terminologija gali paklaidinti, todėl tiesiame pagalbos ranką, kad kelionė išbandant vieną ar kitą procedūrą taptų daug paprastesnė.


Aparatinė kosmetologija metė tikrą iššūkį grožio chirurgijai


Vis dažniau tiek moterys, tiek vyrai vietoje grožio chirurgijos ar net botulino toksino injekcijų renkasi aparatinę kosmetologiją. Tai lėmė ne tik aparatinės kosmetologijos tobulėjimas ir mokslinių tyrimų atradimai per pastarąjį dešimtmetį, bet ir daugybė kitų aparatinės kosmetologijos privalumų. Renkantis plastinę operaciją, jūsų laukia skausmingas ir ilgas gijimo laikotarpis, nedarbingumas, rizika ar pasirinksite tinkamą ir patyrusį chirurgą bei aukšta operacijos kaina. Tuo tarpu aparatinė kosmetologija yra beskausmė, nėra gijimo proceso, pasižymi ženkliai mažesne kaina, o rezultatas taip pat nėra trumpalaikis. Taigi visur ir visada skubančiam, bet savo oda ir jaunatviškumu besirūpinančiam žmogui aparatinė kosmetologija yra vienas geriausių mokslų išradimų. O ką rinksitės jūs – spręskite patys.


Aparatinė kosmetologija „manoda“ odos priežiūros klinikoje


„manoda“ odos priežiūros klinikoje, tarp rūgštinių procedūrų bei rankomis atliekamų veido masažų, svarbią vietą užima ir aparatinės kosmetologijos procedūros. „manoda“ klinikos įkūrėja ir odos priežiūros specialistė Monika Launikaitytė teigia, jog orientacija į laimingą klientą ir rezultatus, visada verčia ieškoti naujausių išradimų, esančių rinkoje, todėl klientai gali būti tikri, jog naudojami aparatai visada atitiks aukščiausius kokybės standartus, o jais atliekamos procedūros bus tai, ką rinka šiuo metu gali pasiūlyti geriausio. Odos priežiūros specialistės, „manoda“ odos priežiūros klinikoje, atlieka šias aparatines procedūros:


  • Veido odos diagnostika „DJM“ ir „SOFT PLUS“ aparatais;

  • LED fototerapija DERMALUX® aparatu;

  • Elektroporacija "Noon Triple MCH" aparatu

  • Jauninanti Mary Cohr procedūra „CatioVital“ aparatu

  • Aparatinė Mary Cohr miostimuliacija/veido mankšta

  • Aparatinė Mary Cohr dvigubos jonizacijos veido odos procedūra


Apžvelkime kiekvieną iš jų plačiau:


Veido odos diagnostika „DJM“ ir „SOFT PLUS“ aparatais


Dažniausiai kelionė išpuoselėtos odos link „manoda“ odos priežiūros klinikoje pradedama veido odos diagnostika „DJM“ ir „SOFT PLUS“ aparatais. Diagnostikos metu „manoda“ klinikos įkūrėja ir odos priežiūros specialistė Monika Launikaitytė pamatuos veido odos raukšlių gylį, nustatys odos pH, ištirs drėgmės, sebumo, melanino kiekį bei pamatuos odos temperatūrą. Toliau bus atliekamas odos fotografavimas kryžmine poliarizuota šviesa, UV šviesa, Wood'o lempos šviesa ir pan., kas leis matyti daug gilesnius odos sluoksnius ir įvertinti bendrą odos būklę – elastingumą, kapiliarų išsiplėtimą, odos porų užsikimšimą, odos uždegimus, bei UV spindulių sukeltus odos pažeidimus.

Įvertinus diagnostikos metu gautus rezultatus, sudaromas individualus odos priežiūros planas bei parenkami odai tinkantys produktai, kuriuos galite įsigyti iš karto arba į savo odos priežiūros ritualus įsivesti pamažu, sunaudotą senąją priemonę pakeičiant naująja.LED fototerapija DERMALUX® aparatu


DERMALUX® LED fototerapija veikia skirtingų šviesos bangos ilgių principu. Terapija yra skirta dermatologinėms ir kosmetinėms odos problemoms spręsti. DERMALUX® LED fototerapija:

  • antibakteriškai veikia aknės pažeistą odą,