top of page
Ieškoti

Aparatinė kosmetologija – ilgametės patirties ir tyrimų rezultatasPastaraisiais metais odos priežiūroje sparčiai kelią skinasi aparatinė kosmetologija. Tai lėmė ne tik naujausių technologijų išradimai grožio srityje, bet ir poreikis ieškoti greitų ir neskausmingų sprendimų šiuolaikiniam, dažnai skubančiam žmogui. Aparatinės kosmetologijos procedūrų gausa ir pavadinimų terminologija gali paklaidinti, todėl tiesiame pagalbos ranką, kad kelionė išbandant vieną ar kitą procedūrą taptų daug paprastesnė.


Aparatinė kosmetologija metė tikrą iššūkį grožio chirurgijai


Vis dažniau tiek moterys, tiek vyrai vietoje grožio chirurgijos ar net botulino toksino injekcijų renkasi aparatinę kosmetologiją. Tai lėmė ne tik aparatinės kosmetologijos tobulėjimas ir mokslinių tyrimų atradimai per pastarąjį dešimtmetį, bet ir daugybė kitų aparatinės kosmetologijos privalumų. Renkantis plastinę operaciją, jūsų laukia skausmingas ir ilgas gijimo laikotarpis, nedarbingumas, rizika ar pasirinksite tinkamą ir patyrusį chirurgą bei aukšta operacijos kaina. Tuo tarpu aparatinė kosmetologija yra beskausmė, nėra gijimo proceso, pasižymi ženkliai mažesne kaina, o rezultatas taip pat nėra trumpalaikis. Taigi visur ir visada skubančiam, bet savo oda ir jaunatviškumu besirūpinančiam žmogui aparatinė kosmetologija yra vienas geriausių mokslų išradimų. O ką rinksitės jūs – spręskite patys.


Aparatinė kosmetologija „manoda“ odos priežiūros klinikoje


„manoda“ odos priežiūros klinikoje, tarp rūgštinių procedūrų bei rankomis atliekamų veido masažų, svarbią vietą užima ir aparatinės kosmetologijos procedūros. „manoda“ klinikos įkūrėja ir odos priežiūros specialistė Monika Launikaitytė teigia, jog orientacija į laimingą klientą ir rezultatus, visada verčia ieškoti naujausių išradimų, esančių rinkoje, todėl klientai gali būti tikri, jog naudojami aparatai visada atitiks aukščiausius kokybės standartus, o jais atliekamos procedūros bus tai, ką rinka šiuo metu gali pasiūlyti geriausio. Odos priežiūros specialistės, „manoda“ odos priežiūros klinikoje, atlieka šias aparatines procedūros:


 • Veido odos diagnostika „DJM“ ir „SOFT PLUS“ aparatais;

 • LED fototerapija DERMALUX® aparatu;

 • Elektroporacija "Noon Triple MCH" aparatu

 • Jauninanti Mary Cohr procedūra „CatioVital“ aparatu

 • Aparatinė Mary Cohr miostimuliacija/veido mankšta

 • Aparatinė Mary Cohr dvigubos jonizacijos veido odos procedūra


Apžvelkime kiekvieną iš jų plačiau:


Veido odos diagnostika „DJM“ ir „SOFT PLUS“ aparatais


Dažniausiai kelionė išpuoselėtos odos link „manoda“ odos priežiūros klinikoje pradedama veido odos diagnostika „DJM“ ir „SOFT PLUS“ aparatais. Diagnostikos metu „manoda“ klinikos įkūrėja ir odos priežiūros specialistė Monika Launikaitytė pamatuos veido odos raukšlių gylį, nustatys odos pH, ištirs drėgmės, sebumo, melanino kiekį bei pamatuos odos temperatūrą. Toliau bus atliekamas odos fotografavimas kryžmine poliarizuota šviesa, UV šviesa, Wood'o lempos šviesa ir pan., kas leis matyti daug gilesnius odos sluoksnius ir įvertinti bendrą odos būklę – elastingumą, kapiliarų išsiplėtimą, odos porų užsikimšimą, odos uždegimus, bei UV spindulių sukeltus odos pažeidimus.

Įvertinus diagnostikos metu gautus rezultatus, sudaromas individualus odos priežiūros planas bei parenkami odai tinkantys produktai, kuriuos galite įsigyti iš karto arba į savo odos priežiūros ritualus įsivesti pamažu, sunaudotą senąją priemonę pakeičiant naująja.LED fototerapija DERMALUX® aparatu


DERMALUX® LED fototerapija veikia skirtingų šviesos bangos ilgių principu. Terapija yra skirta dermatologinėms ir kosmetinėms odos problemoms spręsti. DERMALUX® LED fototerapija:

 • antibakteriškai veikia aknės pažeistą odą,

 • gydo pūlingus bėrimus,

 • ramina uždegimus,

 • gydo rožinės pažeistą odą,

 • stimuliuoja kolageno ir elastino sintezę bei fibroblastus,

 • koreguoja raukšles,

 • gerina odos drėkinimą,

 • suvienodina odos tekstūrą ir spalvą,

 • skatina odos ląstelių regeneraciją,

 • teigiamai veikia randėjimo procesus, pigmentacijos sutrikimus,

 • gerina kraujotaką.

„manoda“ odos priežiūros klinikos įkūrėja LED fototerapiją DERMALUX® aparatu rekomenduoja klientams, norintiems pasiekti žemiau išvardintų rezultatų:

 • gydyti aknės spuogų pažeistą odą;

 • stabdyti senėjimo procesus ir atlikti profilaktiką;

 • gerinti odos gijimo ir randėjimo procesų kokybę;

 • mažinti pigmentaciją;

 • gydyti odos uždegimines būkles, tokias kaip nudegimas nuo saulės uv spindulių, atopinė egzema, cheminiai nudegimai, traumos.


Elektroporacija "Noon Triple MCH" aparatu


Elektroporacija "Noon Triple MCH" aparatu - tai beadatinė mezoterapija. Inovatyvi medžiagų įvedimo sistema, kuri yra puiki alternatyva įprastoms invazinėms procedūroms, tokioms kaip klasikinė ar mikro-adatinė mezoterapija. NOON Triple MCH elektroporacijos metu atstatomas odos drėgmės balansas, sustangrinama oda, sumažinamos raukšlės. Elektroporacija yra neskausminga ir neturi jokio šalutinio poveikio, o medžiagų prasiskverbimas į ląstelę yra didesnis negu 80%. Elektroporacija "Noon Triple MCH" aparatu yra daug efektyvesnė už daugelį kitų tokio tipo aparatinių procedūrų.
Jauninanti Mary Cohr procedūra „CatioVital“ aparatu


Mary Cohr sukūrė revoliucinį aparatą veido atjauninimui, kurio dėka kartu galima apjungti šilumos energiją, dinaminę jonizaciją, raumenų stimuliaciją ir odos stangrinimą.

CatioVital aparatu atliekamos veido ir paakių odą jauninančios ir stangrinančios procedūros.

Jauninanti procedūra – tai grožio procedūra naudojant „CatioVital“ estetinės medicinos aparatą, kuris padeda atkurti odos ląstelių aktyvumą ir sprendžia daugumą odos senėjimo problemų. Tai moksliškai įrodytas efektyvumas ir išskirtinius rezultatus parodanti procedūra. Ši procedrūra atliekama naudojant 8 skirtingus serumus – želė, pasirenkamus pagal kliento poreikius ir norimus pasiekti tikslus.

Jauninančioje procedūroje naudojama „Termo“ kaukė, kurios šiluma padidina ląstelių aktyvumą. Šildančios kaukės “saunos efektas” pagerina sebumo išsiskyrimą ir paskatina odą valytis. Švari ir išvalyta oda kvėpuoja ir yra pasiruošusi geriau pasisavinti toliau naudojamas priemones.

Procedūros metu atliekama dinaminė jonizacija. Odos priežiūros specialistas parenka serumą pagal jūsų odos poreikį ir keliamus tikslus odos problemoms spręsti. Dėl unikalaus dinaminės jonizacijos proceso, aktyvios medžiagos skverbiasi giliai į odą, paskatindamos biologinį aktyvumą, ko pasekoje oda atrodo sustiprėjusi ir atjauninta. Procedūra užbaigiama masažu.


Aparatinė Mary Cohr miostimuliacija/veido mankšta


Su amžiumi oda praranda tonusą ir stangrumą, ko pasekoje pasikeičia ir veido kontūras. Tam kad išlaikyti jaunatvišką veidą, raumenys turi būti stimuliuojami, stiprinami ir stangrinami. Aparatinės Mary Cohr miostimuliacijos/veido mankštos dėka, oda sutvirtėja ir veido bruožai kiek įmanoma atgauna ankstesnę būklę.

Procedūros metu atliekama:

 • jauninantis audinių drenažas;

 • stangrinanti raumenų stimuliacija;

 • stangrinantis masažas;

 • pilna veido odos procedūra su pilingu, serumo įmasažavimu bei veido kauke.


Aparatinė Mary Cohr dvigubos jonizacijos veido odos procedūra


Dvigubos jonizacijos procedūra atliekama „CatioVital“ aparatu - tai revoliucinis ir unikalus metodas, kuris tik per vieną valandą suteikia veido odai matomą rezultatą.

Šios procedūros metu šilumos energija ir dinaminė jonizacija panaudojama kartu. Dvigubos jonizacijos procedūra yra ir dvigubai efektyvesnė negu klasikinis odos priežiūros metodas, kadangi šios procedūros metu įvedamos tokios aktyvios medžiagos kaip:

 • hialurono rūgštis;

 • depolimerizuota DNA;

 • vitaminas C;

 • vaisių rūgštys;

 • augalų ekstraktai;

 • „Mary Chor“ kompanijos sukurti kompleksai (Hydrosmose, ląstelių gyvybingumo koncentratas).Registruotis procedūroms galite telefonu (8-604) 77122 arba Treatwell: https://www.treatwell.lt/salonas/manoda/

Jeigu vis dar kyla klausimą, kokią procedūrą pasirinkti – rašykite mums, skambinkite ir mes mielai atsakysime į visus jūsų klausimus.


188 peržiūros