top of page
Ieškoti

„Biologique Recherche“ sukūrė sprendimą netoleruojančiai odai - veido procedūrą „Toleskin“

Turintys netoliaruojančią odą puikiai žino, kaip sudėtinga ne tik atsirinkti tinkamas odos priežiūros priemones kasdienei rutinai, bet ir procedūras. Manoda odos priežiūros klinikoje jau galite atlikti „Toleskin“ procedūrą, skirtą netoliaruojančiai odai.


„Toleskin“ procedūra


„Toleskin“ – tai naujausia „Biologique Recherche“ procedūra, specialiai sukurta netoleruojančioms Odos Būklėms© – epidermiams, kuriuos reikia nuraminti ir atstatyti. Procedūra taip pat skirta išskirtiniams atvejams, kuomet mūsų oda susiduria su krizinėmis situacijomis: esant atopiniam dermatitui, po operacijų, taikant medicininį-estetinį gydymą, esant onkologiniams susirgimams ir po jų. Taip pat procedūra idealiai tinka atlikti po stiprių nudegimų saulėje.


Kuomet oda rodo netoleravimo požymius, ji turi būti gydoma labai atsargiai, kad sugrįžtų į normalią būseną ir išvengtų kitų galimų neigiamų pasekmių. „Toleskin“ procedūros metu epidermis iš karto nuraminamas, oda atgauna komforto pojūtį bei tampa tvirtesnė ir pasiruošusi apsisaugoti nuo kasdieninio išorinio streso. Taip pat paskatinamas odos gijimas, suformuojant apsauginį sluoksnį nuo infekciją sukeliančių bakterijų. Galiausiai, efektyviai sumažinamas odos paraudimas ir niežulys. Procedūros metu specialistai naudoja pirštines, „Toleskin“ linijos produktus bei šaldančias Cryo lazdeles maksimaliam odos nuraminimui ir atstatymui.


Dėl procedūros metu naudojamų specialiai šiai problemai spręsti sukurtų priemonių ir atlikimo metodikos, klientas iš karto jaučia dingusius niežulio, kaitimo pojūčius, pastebimas sumažėjęs odos raudonis. Procedūros tikslas, jog netoleruojanti oda taptų atsparesnė ir lengviau reaguotų į išorinius ir vidinius dirgiklius.

Priemonės kasdienei odos priežiūrai


„Biologique Recherche“ sukūrė ir „Toleskin“ priemonių seriją, naudoti namuose. Priemonėse nėra konservantų, jos pagamintos sterilioje aplinkoje ir ypač efektyviai veikia epidermį, kurį reikia kuo greičiau nuraminti, atkurti ir sustiprinti. Priemonės tinkamos ir turintiems atopinį dermatitą, patiriantiems medicininį-estetinį ar onkologinį gydymą.


„Toleskin“ sukūrė produktus, skirtus gerinti vidinius organizmo procesus ir išoriškai veikti odą:

  • Pieno fermentų pagrindu pagaminti „Toleskin [DS]“ maisto papildai gerina virškinamojo trakto balansą, didina žarnyno mikrobiotos įvairovę ir ilgainiui leidžia pajusti teigiamus odos pokyčius;

  • Raminamoji, lipidus atstatanti kaukė bei sterilus serumas „Toleskin [M]“ gaivina odą prieš arba po stiprių reakcijų bei suteikia komforto jausmą;

  • Kasdienio naudojimo kremas „Toleskin [C]“ ramina ir stiprina odos barjerą, saugantį odą nuo kasdienių stresorių, tokių kaip oro tarša, aršūs saulės spinduliai.
„Manoda“ odos priežiūros klinikoje „Toleskin“ procedūrą atlieka odos priežiūros specialistės Skaidrė Burdziliauskaitė – Lima ir Monika Šlyterė. Registruotis procedūrai galite: Registruotis procedūroms galite telefonu (8-604) 77122 arba Treatwell: https://www.treatwell.lt/salonas/manoda/

Priemones įsigyti galite: „Manoda“ odos priežiūros klinikoje adresu: šv. Gertrūdos g. 51 – 5, Kaune