top of page
Ieškoti

„Dermalogica“ – rūgštinė kosmetika visiems jūsų odos poreikiams

Kosmetikos gamintojas „Dermalogica” save pristato kaip visa ko švarią pradžią. Visi produktai sukurti profesionalių odos ekspertų, o jų veikimas nukreiptas į bėrimus, inkštirus ir odos blizgėjimą, kad padėtų jums turėti sveikiausią savo odos versiją.

Truputis „Dermalogica“ istorijos ir filosofijos


„Dermalogica“ - JAV prekinis ženklas, kurio įkūrėja yra odos terapeutė - Jane Wurwand. Tai moteris, pradėjusi kosmetikos revoliuciją – būtent taip dar prieš dešimtmetį įvardijo „The Sunday Times“. Ji turėjo puikias žinias, siekiant sukurti odos priežiūros priemones, kurios būtų tinkamos sprendžiant kiekvienos unikalios odos problemas. Šios odos terapeutės pagrindiniai tikslai buvo du:

  • Pirmas - siekis edukuoti kosmetologus, kad jie gebėtų pasirinkti geriausias ir efektyviausias priemones, siekiant pagerinti klientų odos būklę.

  • Antras - sukurti odos priežiūros kosmetiką, kuri neturi kenksmingų ingredientų, kurie gali dirginti odą.


„Dermalogica“ prekinis ženklas įkurtas 1986 metais ir šiandien yra vienas sėkmingiausių tarp veido odos priežiūros profesionalų.


Net šešios odos priežiūros linijos


„Dermalogica“ kosmetika yra aukštos kokybės prekinis ženklas, kurio produktai yra plačiai naudojami tiek veido odos priežiūros kabinetuose, tiek namuose. Šis kosmetikos gamintojas siūlo net šešias odos priežiūros linijas, kurios yra sukurtos, siekiant efektyviai spręsti įvairių odos būklių problemas - nuo aknės iki sausos ar brandžios odos.


„DAILY SKIN HEALTH“ – kruopštus, kasdienis visų odos tipų veido valymas ir drėkinimas;

„AGE SMART“: senėjimo prevencija ir brandžios odos priežiūra su „anti-aging“ kosmetika;

„ACTIVE CLEARING“: rūgštinė linija veido valymui, drėkinimui, nuraminimui bei „anti-aging“ efektui;

„ULTRACALMING™“: jautrios, sudirgusios, raustančios odos priežiūra;

„SHEER TINT SPF 20“: atspalvį suteikiantys, drėkinantys ir nuo saulės saugantys kremai su SPF;

„CLEAR START“: linija probleminei, užterštai, aknės pažeistai odai bei giliam veido odos valymui namuose.


Apie odos valymo svarbą ir produktus


Gilaus veido odos valymo svarba sveikai odai – neginčijama. Valyti reikia ne tik dėl estetinės išvaizdos, bet ir dėl apsauginio odos barjero. Norint išvengti sausumo, jautrumo ir kitų dirginimų, veido valiklis turi atitikti natūralų odos pH. „Dermalogica“ asortimente rasite veido prausiklių, pritaikytų skirtingiems odos tipams ir poreikiams. „Breakout Clearing Foaming Wash“ - tinkantis riebiai odai su užsikimšusiomis poromis, taip pat „Clearing Skin Wash“ - brandžiai odai, kuriai reikalingos rūgštinės medžiagos. „Dermalogica“ valikliai, kaip ir oda, mėgsta vandenį. Norėdami veido prausiklį kruopščiai nuplauti, rekomenduojame naudoti pakankamą kiekį vandens.


„Dermalogica“ turi kelias itin populiarias odos priežiūros priemones, kurios yra gerai žinomos visame pasaulyje. Tarp jų yra „PreCleanse Balm“, šveičiamoji pudra „Daily Microfoliant®“, prebiotinis veido valiklis „Active Clay Cleanser“ ir raminanti bei giliai valanti molio kaukė „Sebum Clearing Masque“.


Intensyvaus drėkinimo galia


Vienas iš svarbiausių odos priežiūros etapų – drėkinimas. Oda turi būti drėkinama, siekiant apsaugoti ją nuo drėgmės praradimo ir taršos, nepriklausomai nuo odos tipo. „Dermalogica“ sukurė naujos kartos 48 val. drėkinantį kremą „Skin Smoothing Cream“, pagrįstą „Active HydraMesh Technologija™“, kuris suteikia odai natūralaus švytėjimo. Taip pat vienas iš geidžiamiausių produktų yra besvoris, vandens pagrindo, stipriai drėkinantis gelis „Calm Water Gel“, kuris tinka jautriai, sausai odai ir padeda sudaryti besvorį barjerą nuo aplinkos daromo poveikio.


„Dermalogica“ kuria produktus su SPF, suteikiančius odos apsaugą nuo UVA ir UVB spindulių. „Dermalogica“ kasdienis drėkiklis su SPF apsauga „Dynamic Skin Recovery SPF 50“ yra vienas iš labiausiai perkamų apsaugos priemonių visame pasaulyje. „Solar Defense Booster SPF 50“ yra kita nuo saulės sauganti priemonė, kuri yra lengvai ir patogiai naudojama, nes gali būti tepama tiesiogiai ant odos arba sumaišoma su turimu veido kremu.