top of page
Ieškoti

Japoniškas, terapinis Kobido masažas – jaunystės energija iš Japonijos

Japoniškas, terapinis Kobido masažas - tai giliomis tradicijomis ir senovine technika paremtas unikalus jaunystę ir grožį puoselėjantis veido masažas, kurį sukūrė senovės Japonijos samurajai, siekiant atkurti ir palaikyti tiek fizinę, tiek psichinę samurajų pusiausvyrą prieš kiekvieną mūšį. Laikui tai tapo išskirtinai imperatoriškosios šeimos privilegija, o šiai dienai jo teikiama nauda galime mėgautis ir mes.Kaip atliekamas masažas?


Kobido masažo išskirtinumas slypi jo atlikimo technikoje, kurių pasaulyje žinoma daugiau negu tūkstantis. Technikos yra sukurtos preciziškai tiksliai ir nenaudojamos kitoms kūno dalims.


Japoniškas, terapinis Kobido masažas „Manoda“ klinikoje atliekamas greitais, ritmiškais, švelniais, smūginiais pirštų prisilietimais. Judesių stiprumas ir intensyvumas nuolat kinta, todėl kartais gali atrodyti jog ant jūsų veido plazdena drugelio sparnai, o kartais lyg veidą plaktų stiprios jūros bangos. Prisilietimais yra stimuliuojami veido raumenys, kurių dėka pasiekiamas gilus viso kūno atsipalaidavimas, sumažinama nervinė įtampa bei subalansuojama emocinė pusiausvyra.


Šis masažas atliekamas kaklo, sprando, veido ir galvos srityse, tačiau daro teigiamą įtaką visam kūnui dėl veide esančių akupunktūros ir vidaus organų taškų, kurių stimuliacijai ir buvo sukurta Kobido technika – japonų medicinos ir skirtingų manualinės terapijos technikų (anma ir akupunktūros), taškinio ir limfodrenažinio masažo derinys.


Kobido masažo nauda


Kobido masažas išskiriamas kaip vienas veiksmingiausių natūralių odos puoselėjimo metodų odos būklei gerinti bei senėjimo procesams lėtinti. Jis mažina stresą, harmonizuoja nervų sistemą bei teigiamai veikia vidaus organų veiklą per refleksogenines zonas.


Masažo metu yra atpalaiduojami veido bei kaklo raumenys ir ypatingai tose zonose, kuriose, dėl nuolatinės įtampos ir mimikavimo formuojasi raukšlės. Kobido masažo metu suaktyvinama kraujotaka bei limfotaka, ko pasekoje pašalinami toksinai, negyvos ląstelės, oda aprūpinama reikalingais elementais. Taip pat išsivalo gilesni odos sluoksniai, oda tampa skaistesnė.


Masažo metu naudajama aukštos kokybės kosmetika užtikrina odos drėgmės balanso atstatymą bei apsauginio odos barjero sustiprinimą.


Kobido masažas stiprina, tonizuoja ir suteikia gyvybingumo veido raumenims, nuo kurių priklauso odos glebumas, koreguoja veido kontūrus – veido ovalą, lūpų kampučius.

Terapinio Kobido masažo nauda matoma ir po vieno apsilankymo, tačiau norint ilgai išliekančių pokyčių ir teigiamų rezultatų rekomenduojame du kartus per metus atlikti 6-10 masažų kursą, o būklės palaikymui atsižvelgiant į poreikius, masažą atlikti vieną kartą kas 3-4 savaites. Atliekant šio veido masažo kursą, po procedūrų pastebėsite, jog pagerėjo veido raumenų stangrumas, veido kontūrai pakilo ir tapo ryškesni.


Terapinio Kobido masažo kontraindikacijos


Nors terapinis Kobido masažas yra tinkamas bet kuriame amžiuje, tiek vyrams, tiek moterims, tačiau kontraindikacijos vis dėlto egzistuoja. „Manoda“ odos priežiūros specialistės nerekomenduoja atlikti šio masažo jeigu:


  • jums yra atliktos botulino toksino injekcijos (atlikti masažų kurso negalima, tačiau masažą galima daryti kartą per mėnesį, jeigu nuo injekcijų suleidimo yra praėję 6 savaitės. Taip pat, jeigu yra ryškus glebimas skruostų srityje, įtampa, galima atlikti terapinį Kobido masažą, apeinant kaktos, akių sritį arba tiesiog švelniai jas nuglostant, pradrenuojant);

  • sergate akne ar kitomis odos ligomis;

  • turite infekcinių susirgimų;

  • jums yra lėtinių odos ligų paūmėjimas;

  • turite širdies raumens, inkstų ar kepenų susirgimus;

  • sergate onkologinėmis ar endokrinologinėmis ligomis;

  • esate pirmame nėštumo trimestre;

  • karščiuojate;

  • turite aukštą kraujospūdį.


„Manoda“ odos priežiūros klinikoje galite pasirinkti 1 val. 15 min trukmės masažą arba 1 val. 30 min. trukmės masažą.


Japonišką, terapinį Kobido masažą atlieka odos priežiūros specialistės Skaidrė Bardziliauskaitė – Lima ir Monika Šlyterė.


Registruotis galite: https://www.treatwell.lt/salonas/manoda/

33 peržiūros
bottom of page