top of page
Ieškoti

„Manoda“ - odos priežiūros klinika Kaune ir profesionalios kosmetikos parduotuvė internete

Naujienlaiškių prenumeratorių ir tinklaraščio įrašų skaitytojų skaičiui nuolatos augant šviesmečiais, nusprendėme, jog pats metas pasisveikinti su naujai prisijungusiais ir papasakoti kuo mes gyvename plačiau. Taigi kviečiame pasinerti į virtualų turą po nišinėmis kosmetikomis ir estetika kvepiančius „Manoda“ odos priežiūros klinikos kabinetus.

Manoda“ požiūris į estetiką

Pasaulyje egzistuoja daugmaž trys grožio sampratos, kai kalba pasisuka apie odos priežiūrą ir senėjimą – natūralumas ir buvimas su savimi, nekeičiant savo išvaizdos intervencijomis, amerikietiškoji grožio mokykla – kuomet dar jauni veidai savyje talpina daugybę injekcijų ir užpildų, siekiant užkirsti kelią bet kokiam raukšlių susidarymui, bei prancūziškoji – kuomet viskas matuojama saiku ir šiek tiek koreguojama, kuomet natūralios priemonės bėgant metams jau negali suteikti norimų rezultatų.


„Manoda“ priskirtume prancūziškajai krypčiai – kuomet dedame visas kosmetologines pastangas senėjimo prevencijai ir tik nebegalint pasiekti norimų rezultatų dėl amžiaus ar odos ypatumų priimame sprendimus atlikti tam tikras korekcijas chirurginės medicinos ar injekcijų pagalba. Taigi jaunystės išpuošti veidai mums gražūs patys savaime, todėl jiems pasiūlysime išskirtinai tik procedūras, skirtas odos problemoms spręsti, tokioms kaip dehidratacija, hiperpigmentacija ar bėrimai, o rudenėjančių moterų odai – tai, ką šiuolaikinė kosmetologija gali pasiūlyti geriausia.

Personalizuotas požiūris į veido odos priežiūrą

Veido odos priežiūros kelionę „Manoda“ klinikoje visada pradedame nuo veido odos diagnostikos „DJM“ ir „SOFT plus“ diagnostikos aparatais. Jų dėka pamatuojamas veido odos raukšlių gylis, odos pH, drėgmės, sebumo, melanino kiekis bei odos temperatūra. Taip pat atliekamas odos fotografavimas kryžmine poliarizuota šviesa, UV šviesa, Wood'o lempos šviesa ir pan., kas leidžia matyti daug gilesnius odos sluoksnius ir įvertinti bendrą odos būklę – elastingumą, kapiliarų išsiplėtimą, odos porų užsikimšimą, odos uždegimus bei UV spindulių sukeltus odos pažeidimus.

Atlikus veido odos diagnostiką, odos priežiūros specialistė įvertina diagnostikos tyrimais gautus rezultatus ir sudaro individualų odos priežiūros planą, į kurį įtraukia ne tik reikiamas procedūras, bet ir jūsų veido odai pritaikytus produktus. Pakartotinai atlikta diagnostika leidžia stebėti odos pokyčius ir įvertinti odos būklės pasikeitimus, bei odos priežiūros specialistui padeda priimti savalaikius sprendimus.

„Manoda“ veido diagnostikos aparatai yra visiškai saugūs ir nesukeliantys neigiamų pasekmių nei veido odai, nei likusiam organizmui.


Atliekamos procedūros


„Manoda“ odos priežiūros klinikoje, odos priežiūros specialistės dirba išskirtinai tik su tam tikra odos priežiūros ar odos problemų sritimi. Tai leidžia specialistėms ne tik dirbti mėgstamoje srityje, bet ir užtikrinti klientams išskirtinę paslaugų kokybę.

Teikiamas paslaugas skirstome į kategorijas, apie kurias skaityti plačiau ir sužinoti jų kainas galite čia: https://www.manoda.lt/proceduros

  • Efektyvus aknės ir kitų veido odos bėrimų gydymas;

  • Veido odos drėkinimas, maitinimas, stangrinimas, būklės palaikymas;

  • Veido odos injekcijos ir kitos odą jauninačios procedūros;

  • Kūno procedūros, antakių korekcija, makiažas.Atstovaujami prekių ženklai