top of page
Ieškoti

„MASSADA“ – natūrali, gamtos įkvėpta kosmetika

„MASSADA“ istorija


Prabangią, ispanišką odos priežiūros liniją „MASSADA“ įkūrė Begoña Vega, kartu su ateities viziją turinčiu verslininku Javier Troyas. Kūrėjai nusprendė drauge leistis į jaudinantį nuotykį ir sukurti natūralių produktų kosmetiką, skirtą odos būklės gerinimui. Šios įkvepiančios istorijos misija - sukurti inovatyvius sprendimus sveikatos ir grožio srityje, jog kiekvienas galėtų atrasti savo odos poreikiams tinkančius produktus.

Kurdama kosmetiką, „MASSADA” kruopščiai atrenka nuostabiausius gamtos ingredientus. Unikalios formulės, kurių paslaptis slypi natūraliuose ingredientuose, išgautuose taikant tvarias ir ekologiškas procedūras.

Yra sukurta net 150 skirtingų produktų, naudojant „Echo“ metodą. Šį metodą Begoña Vega išrado, po daugiau nei 30 metų trukusių bioterapijos ir fitokosmetologijos tyrimų (naudojant augalinius ekstraktus). Todėl „MASSADA“ yra apie natūralumą, tikrumą, kokybę.Prekės ženklo išskirtinumas – pagarba gamtai


Žmogaus ryšys su gamta – tai nuostabi duotis. „MASSADA“ kosmetika yra natūrali, kurios kūryba ir gamyba yra įkvėpta gamtos. Kūrėjai sutelkia visą dėmesį produktų tobulinimui, gamtos pojūčio perteikimui, nes sveika, stipri ir graži oda atspindi žmogaus bendrą savijautą. O kur susilieja gamta ir žmogus, ten įvyksta stebuklai. Šis prekės ženklas siekia tiekti tik natūralią kosmetiką, kurioje yra daug mineralų, ir kurie išlaiko odos balansą.

„MASSADA“ prekinis ženklas turi narystę „Ecoembes“ organizacijoje, kurios tikslas – rūpintis švaria aplinka. Todėl šios kosmetikos pakuotės yra 100 % perdirbtos. Tad šis prekinis ženklas prisideda prie taršos mažinimo. “MASSADA” siekia perteikti gamtos tyrumo pojūtį į natūralios kosmetikos sudėtį, jog kiekvienas, įsigijęs šio gamintojo produktus, pajaustų natūralių ingredientų teigiamą odai naudą.


Ingredientai ir pagrindinės veikliosios medžiagos


„MASSADA“ siūlo platų asortimentą veiksmingų, natūralių produktų, skirtų jūsų odos būklės gerinimui, sveikatai bei grožiui. Didelis dėmesys skiriamas natūralumui, gamtos puoselėjimui. Visuose produktuose yra didelė koncentracija natūralių, augalinės ir mineralinės kilmės ingredientų. Ekstraktai ruošiami iš aukščiausios kokybės augalų ir mineralų. Pavyzdžiui, „MASSADA“ savo išskirtinėse formulėse naudoja tokius ingredientus kaip hialurono rūgštis, dažinė ciberžolė ar lieknažiedė koralų piktžolė. Šie kruopščiai pagaminti ekstraktai yra esminė visos kosmetikos dalis, nes tai atspindi „MASSADA“ produktų sielą.


„MASSADA“ produktai odos priežiūrai namuose
Svarbu prižiūrėti veido odą ne tik vizito metu pas kosmetologą metu, bet ir kasdienėje savo rutinoje. Tinkamai parinkta kosmetika užtikrins gerą odos balansą ir leis mėgautis sveika oda kiekvieną dieną. „MASSADA“ siūlo produktus, skirtus kasdieniam naudojimui namuose. Taigi apžvelkime pagrindines produktų kategorijas:


Bazinė kosmetika


Odos priežiūrą namuose galima skirstyti etapais – rytinius ir vakarinius ritualus bei kartą per savaitę atliekamas intensyvesnes grožio procedūras namuose. Todėl siekiant ilgalaikių rezultatų, svarbu laikytis šio režimo. Tai veido valymo pieneliai, ekstraktai, drėkinamieji serumai, kremai, kaukės, skirti periodiškai veido odos priežiūrai ir tinkantys bet kokiai odos būklei.