top of page
Ieškoti

Mezoterapijos efektas be adatų su elektroporacija "NOON Triple MCH" aparatu

Įprastos veido priežiūros procedūros jums nepajėgios suteikti norimo efekto, o invazinės procedūros - ne jums? Šlovė mokslui ir jo pažangai kosmetologijos srityje. Izraelio gamintojas „NOON Aesthetics“ siūlo inovacijas ne tik odos priežiūros produktų gamyboje, bet ir aparatinėje kosmetologijoje. Jūsų dėmesiui - elektroporacija "NOON Triple MCH" aparatu.


Kaip ji veikia?


„NOON Triple MCH“ (Mesoporation+Cryo+Heat) – tai itin efektyvi veikliųjų medžiagų ir įvairių kosmetinių priemonių įvedimo į odos ląsteles technologija, kuri apjungia elektroporacijos, šalčio (krioterapijos) ir šilumos terapijos metodus.

Elektroporacija "NOON Triple MCH" aparatu - tai beadatinė mezoterapija, inovatyvi medžiagų įvedimo sistema, kuri yra puiki alternatyva įprastoms invazinėms procedūroms, tokioms kaip klasikinė ar mikro-adatinė mezoterapija.

Trejopą poveikį turintis elektroporacijos aparatas visos procedūros metu gali šaldyti odą iki -20° C bei šildyti iki 43° C, o prietaiso generuojamas elektrinių impulsų dažnis gali būti keičiamas individualiai, pagal kliento poreikius, nuo 0,1 iki 10 kHz. Šaldymo ir šildymo funkcijas galima naudoti kaip atskiras procedūras, norint tiek paruošti odą tolimesnėms procedūroms, tiek paskatinti veikliųjų medžiagų patekimą į gilesnius odos sluoksnius šalčio (krioterapijos) pagalba.

Medžiagų įvedimo efektyvumą padidina elektroporacijos metu naudojami priešingo poliškumo elektriniai impulsai. Kitaip tariant, bioefektą, tokį kaip laikinųjų porų susidarymas ląstelių membranose, kurį suaktyvino pirmasis elektrinis impulsas, galima sustiprinti pakeitus elektrinio lauko kryptį. „NOON Triple MCH“ įranga generuoja iki 10 kHz elektrinius impulsus tiek teigiamame, tiek neigiamame poliuje, kas užtikrina itin efektyvų kosmetinių priemonių įvedimą tiesiogiai į ląsteles, nesukeliant jokių nemalonių pojūčių klientams.


Elektroporacijos privalumai


  • Procedūros metu atstatomas odos drėgmės balansas;

  • Sustangrinama oda;

  • Sumažinamos raukšlės.


Elektroporacija yra neskausminga ir neturi jokio šalutinio poveikio, o medžiagų prasiskverbimas į ląstelę yra didesnis negu 80%. Elektroporacija "NOON Triple MCH" aparatu yra daug efektyvesnė už daugelį kitų tokio tipo aparatinių procedūrų.


Kontraindikacijos


“NOON Triple MCH” elektroporacijos procedūrų negalima atlikti šiais atvejais:

  • Jeigu naudojatės elektrokardiografijos medicinos įrangą;

  • Esate nėščia;

  • Turite aukštą kraujospūdį.


„NOON Aesthetics“ „Manoda“ odos priežiūros klinikoje


„NOON Aesthetics“ kuria ir gamina profesionalią gydomąją odos priežiūros kosmetikos liniją, tikėdama, kad kokybė, kompetencija ir profesionalumas kartu su inovacijomis ir naujausiomis technologijomis veda į įspūdingus rezultatus ir puikią odos būklę. Šio gamintojo kuriami produktai rezultatyviai sprendžia tokias odos problemas kaip odos senėjimas, saulės padaryta žala, hiperpigmentacija, elastingumo praradimas, aknė ir kt. Produktai yra prisotinti aktyviais ingredientais, kurie efektyviai veikia odą, tačiau nesukelia nepageidaujamų pašalinių efektų, tokių kaip dirginimas, deginimas, paraudimas ar diskomfortas. Šią kosmetiką galite įsigyti tik kosmetologo rekomendacijomis „Manoda“ odos priežiūros klinikoje.
Elektroporaciją "NOON Triple MCH" aparatu „Manoda“ atlieka odos priežiūros specialistės:


  • Monika Šilerienė (Launikaitytė);

  • Audronė Raulinaitytė;

  • Rūta Bumblytė.


Registruotis procedūrai galite čia: https://www.treatwell.lt/salonas/manoda


Turite klausimų? Bendraukime asmeninėmis žinutėmis socialiniuose tinkluose, telefonu (8-604) 77122 arba elektroninio pašto adresu: info@manoda.lt
75 peržiūros
bottom of page