top of page
Ieškoti

Naujiena – „L&L Skin“ – VIA odos stangrinimo ir atjauninimo daugiafunkcis prietaisas

Ilgametės „Manoda“ klientės tikrai žino, jog kosmetikos ir įprastų procedūrų veido senėjimo stabdymui tikrai neužtenka. Ne paslaptis, jog viena populiariausių procedūrų klinikoje – MARY COHR miostimuliacija/veido mankšta. Norint pratęsti jūsų veido mankštas ir namuose - ieškojome prietaiso, kuris užtikrintų tą tęstinumą. Prietaisui kėlėme itin aukštus reikalavimus, atsižvelgiant į galingumą ir turimus saugumo sertifikatus. Jau išbandėme šį prietaisą klinikoje ir 100 % rekomenduojame.Taigi naujiena ir jums - Japonijos kompanijos „L&L Skin“ aukščiausios kokybės masažuoklis – VIA, skirtas veido odai stiprinimai ir atjauninimui.


Kolagenas yra vienas svarbiausių odos komponentų, tačiau laikui bėgant jis nyksta, lėtėja jo gamyba ir oda praranda elastingumą, stangrumą, atsiranda raukšlių ir įvairių kitų odos problemų. Patobulindama originalią RF (radijo dažnio) technologiją ir derindama ją su EMS (elektronine raumenų stimuliacija) bei ultragarso technologija, „L&L Skin“ komanda sukūrė šį daugiafunkcį VIA įrenginį.


VIA odos stangrinimo ir atjauninimo daugiafunkcinio prietaiso savybės


Ultragarso vibracijos režimas

Giliai valo odą, padeda atsikratyti inkštirų ir mažina pigmentines dėmes. Taip pat valo užsikimšusias poras ir mažina odos riebalų išsiskyrimą.

  • Radijo dažnio režimas

Pasiekia gilesnius odos sluoksnius, skatina kolageno bei elastino gamybą, didina odos elastingumą, skaistumą bei mažina raukšles. Gerina naudojamų veido odos priemonių pasisavinimą.

  • EMS (elektroninės raumenų stimuliacijos) režimas

Mikro srovė stimuliuoja smulkiuosius raumenis, formuoja veido kontūrus. Pakelia ir stangrina suglebusią odą, gerina jos tekstūrą ir didina elastingumą.


Įsigyti galite „Manoda“ odos priežiūros klinikoje, adresu: šv. Gertrūdos g. 51-5, Kaune arba “Manoda” elektroninėje parduotuvėje: https://www.manoda.lt/product-page/l-l-skin-via-odos-stangrinimo-ir-atjauninimo-daugiafunkcis-prietaisas
105 peržiūros
bottom of page