top of page
Ieškoti

Naujiena „Manoda“ odos priežiūros klinikoje - miostruktūruojantis veido masažas

Miostruktūruojantis veido masažas – tai masažas, kurio metu naudojamos kelios skirtingos masažo technikos.

  • I-oji technika - aktyvus limfodrenazas, pagerinantis limfos tėkmę visame kūne, mažinantis patinimus, padedantis pašalinti toksinus.

  • II-oji technika raumenų fascijų pratempimas ir užtempimas. Atleidžiami sąstingiai raumenyse, fascijos užtempiamos į viršų, taip formuojant veido ovalą, suteikiant liftingo efektą.

  • III-oji technika – sanacija naudojama masažo metu. Dirbama su poodiniu riebaliniu ląstelynu. Tai padeda išjudinti sąstingius audiniuose, pagerina limfotaką ir kraujotaką, padeda dar labiau formuoti veido ovalą.

  • IV- oji technika atliekama perioralinio masažo metu, kai masažas atliekamas iš burnos gleivinės pusės. Raumenys drenuojami, tempiami, tonizuojami, užčiuopiami individualiai, taip užtikrinant maksimalų liftingo ir drenažo rezultatą.

Po masažo dedama veido kaukė.
Šis masažas rekomenduojamas visiems – senėjimo prevencijai jauname amžiuje, problemų sprendimui jau atsiradus audinių glebimui. Taip pat, žmonėms, jaučiantiems intensyvų limfos, raumenų sąstingį savo kūne, ypatingai viršutinėje dalyje. Saugus odai, kuri yra su išsiplėtusiais kapiliarais ir odai, kuriai intensyvus masažas aktyvina bėrimus.

Po masažo juntamas palengvėjimo jausmas, liftingas, sumažinama įtampa raumenyse.


„Manoda“ odos priežiūros klinikoje miostruktūruojantį veido masažą atlieka odos priežiūros specialistės Monika Šlyterė ir Skaidrė Bardziliauskatė – Lima.


Registruotis galite: https://www.treatwell.lt/salonas/manoda/

33 peržiūros