top of page
Ieškoti

Nepaliekanti abejingų nišinė kosmetika „Biologique Recherche“

Truputis istorijos iš Prancūzijos


Net 40 metų prabėgo nuo tos dienos, kuomet buvo įkurta „Biologique Recherche“ laboratorija. Yvanas ir Josette Allouche, biologas ir fizioterapeutė, suvieniję savo žinias ir aistrą, sukūrė unikalią pasaulinio garso kosmetinės priežiūros liniją. Bendrovės veiklai visada būdingi nenuilstami ieškojimai ir drąsūs iššūkiai, ji kuria tik tokius kosmetikos produktus, kurie tenkina net ir reikliausius profesionalus.


2000-aisiais metais įvyko dideli kūrybiniai pokyčiai, kuriuos paskatino naujas „Biologique Recherche“ požiūris į odą kaip į organą, tiesiogiai susijusį su kitais kūno organais bei įkvėpė medicininius stipraus organizmo streso bei jo atkūrimo tyrimus, kurie suteikė prekės ženklo specifikai naujumo. 2007-aisiais metais įsteigta nauja beveik farmacinė laboratorija, kurioje kuriami ir gaminami visi prekės ženklo produktai.Prekės ženklo išskirtinumas


Šiuolaikiškas personalizuotas klinikinis požiūris į estetinę priežiūrą, gryni, koncentruoti, mažai apdoroti produktai, sudėtingos formulės, originalūs ir griežti protokolai – visa tai būdinga „Biologique Recherche“, todėl jos paveiki metodologija garsėja nepriekaištinga reputacija.


Taip pat svarbu paminėti, jog viena iš „Biologique Recherche“ koncepcijų yra tai, jog su jų produktais gali dirbti ir prekiauti tik griežtai atrinktos odos priežiūros specialistės, kurių Lietuvoje šiuo metu yra apie 20. Siekiant išlaikyti galimybę dirbti su šia kosmetika ilgiau negu metus, būtina papildomai mokytis ir pildyti akademines mokymų valandas. Todėl klientai visada gali būti tikri, jog odos priežiūros specialistai, dirbantys su šia kosmetika viską atlieka taip, kaip nurodyta pačio gamintojo ir jus pasiekia ne tik naujausi produktai, bet ir procedūrų atlikimo technikos bei kitos inovacijos.


Odos suvokimas pagal „Biologique Recherche“


Oda – tai mūsų atspindys, ir per vieną dieną, ir per visą gyvenimą ji pasikeičia daugybę kartų. Ne tik nėra dviejų žmonių su vienoda oda, bet ir kiekvieno mūsų Odos BūklėⒸ skiriasi – ji gali būti nevienoda tą pačią dieną skirtingose veido vietose. Todėl „Biologique Recherche“ metodologija yra nukreipta į epidermį ir vadovaujasi kiekvieno kliento Odos BūkleⒸ. Iš esmės šis prekės ženklas paneigia odos skirstymą pagal odos tipą ir pateikia visiškai kitokį požiūrį ir sprendimų metodologiją.


Nepriekaištinga produktų sudėtis ir individualiai pritaikyti grožio protokolai


„Biologique Recherche“ produktai yra ne tik unikalūs savo sudėtimi, veikliųjų medžiagų koncentracijos dydžiu, bet ir unikalia produktų gamyba. Prekės ženklo produktams būdinga labai didelė 20-80 % daugelyje produktų jūrinių, augalinių ir biologinių medžiagų koncentracija. Svarbu paminėti ir tai, jog įprastoje kosmetikoje veikliųjų medžiagų koncentracija dažnai yra tik apie 5-20 %.


Šio prekės ženklo produktuose yra nenaudojami sintetiniai kvapai, siekiant išsaugoti visas formules ir išvengti galimų alergijų, todėl kvapai yra gamtiniai ir gryni. Pačių produktų gamyba vykdoma šaltyje, kad būtų išsaugota originali aktyviųjų elementų struktūra, todėl ir pačius naudojamus produktus rekomenduojama laikyti vėsioje aplinkoje (ideali temperatūra +8 laipsniai). Produktų gamyboje naudojami tik labai kokybiški aktyvieji elementai, atitinkantys keliamus aukštus reikalavimus.


„Biologique Recherche“ produktai odos priežiūrai namuose


Kalbant apie odos priežiūrą namuose, šio prekės ženklo koncepcija: „Viskas arba nieko“ reiškia, jog jų namuose naudojamų produktų geriau nemaišyti su jokia kita kosmetika. Mes matome tai tik kaip privalumą, kadangi tai tik sumažina įvairių alerginių reakcijų riziką ir padeda užtikrinti maksimalų rezultatą odos priežiūroje. Taigi apžvelkime pagrindines produktų kategorijas:


Valomosios priemonės


Kiekvienos dienos odos priežiūra prasideda nuo epidermio paruošimo, kuris yra esminis „Biologique Recherche“ metodologijos etapas.

Odos valymo priemonės – tai veiksmingi produktai, pašalinantys visus makiažo nešvarumų pėdsakus.