top of page
Ieškoti

Nepaliekanti abejingų nišinė kosmetika „Biologique Recherche“

Truputis istorijos iš Prancūzijos


Net 40 metų prabėgo nuo tos dienos, kuomet buvo įkurta „Biologique Recherche“ laboratorija. Yvanas ir Josette Allouche, biologas ir fizioterapeutė, suvieniję savo žinias ir aistrą, sukūrė unikalią pasaulinio garso kosmetinės priežiūros liniją. Bendrovės veiklai visada būdingi nenuilstami ieškojimai ir drąsūs iššūkiai, ji kuria tik tokius kosmetikos produktus, kurie tenkina net ir reikliausius profesionalus.


2000-aisiais metais įvyko dideli kūrybiniai pokyčiai, kuriuos paskatino naujas „Biologique Recherche“ požiūris į odą kaip į organą, tiesiogiai susijusį su kitais kūno organais bei įkvėpė medicininius stipraus organizmo streso bei jo atkūrimo tyrimus, kurie suteikė prekės ženklo specifikai naujumo. 2007-aisiais metais įsteigta nauja beveik farmacinė laboratorija, kurioje kuriami ir gaminami visi prekės ženklo produktai.Prekės ženklo išskirtinumas


Šiuolaikiškas personalizuotas klinikinis požiūris į estetinę priežiūrą, gryni, koncentruoti, mažai apdoroti produktai, sudėtingos formulės, originalūs ir griežti protokolai – visa tai būdinga „Biologique Recherche“, todėl jos paveiki metodologija garsėja nepriekaištinga reputacija.


Taip pat svarbu paminėti, jog viena iš „Biologique Recherche“ koncepcijų yra tai, jog su jų produktais gali dirbti ir prekiauti tik griežtai atrinktos odos priežiūros specialistės, kurių Lietuvoje šiuo metu yra apie 20. Siekiant išlaikyti galimybę dirbti su šia kosmetika ilgiau negu metus, būtina papildomai mokytis ir pildyti akademines mokymų valandas. Todėl klientai visada gali būti tikri, jog odos priežiūros specialistai, dirbantys su šia kosmetika viską atlieka taip, kaip nurodyta pačio gamintojo ir jus pasiekia ne tik naujausi produktai, bet ir procedūrų atlikimo technikos bei kitos inovacijos.


Odos suvokimas pagal „Biologique Recherche“


Oda – tai mūsų atspindys, ir per vieną dieną, ir per visą gyvenimą ji pasikeičia daugybę kartų. Ne tik nėra dviejų žmonių su vienoda oda, bet ir kiekvieno mūsų Odos BūklėⒸ skiriasi – ji gali būti nevienoda tą pačią dieną skirtingose veido vietose. Todėl „Biologique Recherche“ metodologija yra nukreipta į epidermį ir vadovaujasi kiekvieno kliento Odos BūkleⒸ. Iš esmės šis prekės ženklas paneigia odos skirstymą pagal odos tipą ir pateikia visiškai kitokį požiūrį ir sprendimų metodologiją.


Nepriekaištinga produktų sudėtis ir individualiai pritaikyti grožio protokolai


„Biologique Recherche“ produktai yra ne tik unikalūs savo sudėtimi, veikliųjų medžiagų koncentracijos dydžiu, bet ir unikalia produktų gamyba. Prekės ženklo produktams būdinga labai didelė 20-80 % daugelyje produktų jūrinių, augalinių ir biologinių medžiagų koncentracija. Svarbu paminėti ir tai, jog įprastoje kosmetikoje veikliųjų medžiagų koncentracija dažnai yra tik apie 5-20 %.


Šio prekės ženklo produktuose yra nenaudojami sintetiniai kvapai, siekiant išsaugoti visas formules ir išvengti galimų alergijų, todėl kvapai yra gamtiniai ir gryni. Pačių produktų gamyba vykdoma šaltyje, kad būtų išsaugota originali aktyviųjų elementų struktūra, todėl ir pačius naudojamus produktus rekomenduojama laikyti vėsioje aplinkoje (ideali temperatūra +8 laipsniai). Produktų gamyboje naudojami tik labai kokybiški aktyvieji elementai, atitinkantys keliamus aukštus reikalavimus.


„Biologique Recherche“ produktai odos priežiūrai namuose


Kalbant apie odos priežiūrą namuose, šio prekės ženklo koncepcija: „Viskas arba nieko“ reiškia, jog jų namuose naudojamų produktų geriau nemaišyti su jokia kita kosmetika. Mes matome tai tik kaip privalumą, kadangi tai tik sumažina įvairių alerginių reakcijų riziką ir padeda užtikrinti maksimalų rezultatą odos priežiūroje. Taigi apžvelkime pagrindines produktų kategorijas:


Valomosios priemonės


Kiekvienos dienos odos priežiūra prasideda nuo epidermio paruošimo, kuris yra esminis „Biologique Recherche“ metodologijos etapas.

Odos valymo priemonės – tai veiksmingi produktai, pašalinantys visus makiažo nešvarumų pėdsakus.Losjonai P50 iš Biologique Recherche


Pirmasis Lotion P50 šveičiamasis losjonas kasdienei odos priežiūrai buvo sukurtas 1970 metais. Ši unikali, pažangi, valomoji, drėkinamoji, atnaujinamoji šveičiamoji priežiūros priemonė atkuria odos natūralų gebėjimą regeneruoti save. Lotion P50 – tai kertinis “Biologique Recherche“ produktas, įkūnijantis kompanijos epidermio atsinaujinimo tyrimų rezultatus.


30 metų tyrimų ir patirties paskatino kūrimą visos losjonų P50 linijos su sustiprintomis šveičiamosiomis ir regeneruojamosiomis savybėmis, kurios kiekvienas produktas pritaikytas konkrečiai Odos BūkleiⒸ.

Lotion P50 unikali formulė suteikia galimybę epiderminiam sluoksniui atgauti savo gebėjimą atsinaujinti – tai pagrindinis ir būtinas „Biologique Recherche“ priežiūros etapo produktas.


Kadangi šie losjonai apibūdinami kaip gyvenimą keičiantys produktai, todėl apie kiekvieną jų šiek tiek plačiau:

 • LOTION P50W – plonai ir/arba jautriai Odos BūkleiⒸ. Eksfoliuoja odą, valo bei ramina.

 • LOTION P50 – linkusiai į seborėją ir/arba keratinizaciją Odos BūkleiⒸ. Eksfoliuoja odą, valo bei reguliuoja sebumą.

 • LOTION P50V – devitaminizuotai ir/arba atopiškai Odos BūkleiⒸ. Eksfoliuoja odą, valo bei veikia antioksidantiškai.

 • LOTION P50 PIGM 400 – pigmentuotai ir/arba papilkėjusiai Odos BūkleiⒸ. Eksfoliuoja odą, valo bei kovoja su tamsiomis dėmėmis.

 • L’EAUXYGENANTE – visoms Odos BūklėmsⒸ išskyrus labai jautriai. Drėkina, oksigenuoja bei veikia odą antioksidantiškai.


Kvintesenciniai serumai


Kvintesencinius serumus sudaro vienas arba keli pagrindiniai ingredientai. Šių serumų formulės švariausios ir gryniausios „Biologique Recherche“ linijoje. Jie veikia atskiras išbalansuotas sritis, pvz., išsausėjimą, negyvybingumą, sebumo perteklių.


Šie kvintesenciniai serumai yra:

 • drėkinamieji;

 • sebumą reguliuojantys;

 • stangrinamieji;

 • energizuojantys;

 • su raukšlėmis kovojantys serumai;

 • su odos senėjimu kovojantys serumai;
Tikslinio paveikio serumai


„Biologique Recherche“ sukūrė naujos kartos serumus, kurių veikliųjų medžiagų kompozicija pagrįsta augalų biologija ir biotechnologija. Šių serumų poveikis nukreiptas į laikinų išbalansavimų priežastis ir pasekmes.


Tiksliniai serumai sukurti šioms Odos BūklėmsⒸ:

 • Jautri;

 • Linkusi į rozaciją;

 • Ženkliai stokojanti maistingų medžiagų ir patirianti lipidų deficitą;

 • Praradusi gyvybingumą, išsekusi;

 • Pigmentuota ir papilkėjusi;

 • Negyvybinga ir/ar brandi;

 • Nusilpusi, nepakankamai struktūruota, menko tonuso.


Kremai


Kremai papildo kvintesencinių serumų poveikį, suteikia komfortą ir apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio. Kremai langvai užtepami, jų sudėtyje yra didelė veikliųjų medžiagų koncentracija. Unikali kremų emulsija nepalieka okliuzinės plėvelės.


Visi „Biologique Recherche“ kremai suskirstyti į tris kategorijas:

 • balansuojamieji kremai;

 • intensyvaus poveikio kremai;

 • specialaus poveikio kremai.


Veido kaukės


Veido kaukės – tai labai koncentruotos veikliosios medžiagos, skirtos subalansuoti ir išvalyti odos epidermį. Kaukės taip pat padeda užtvirtinti rezultatus, pasiektus ankstesniuose odos priežiūros etapuose. Kaukės iš „Biologique Recherche“ taip pat parenkamos individualiai pagal Odos BūklęⒸ.


Baigiamieji serumai


Prabangūs ir išskirtinai sudėtingi ekstraktai ženkliai ir ilgam pagerina Odos BūklęⒸ. Šie neįkainojami serumai užtvirtina visus prieš tai grožio salone ar namuose atliktus odos priežiūros žingsnius. Serumų formulės suteikia odai natūralumo ir spindesio, paruošia optimalų pagrindą makiažui.

Baigiamieji serumai parenkami individualiai pagal Odos BūklęⒸ.


Nors ir galėtume išskirti TOP produktus, tačiau produktų krepšelis kiekvienam klientui parenkamas individualiai, atsižvelgiant į Odos BūklęⒸ. Produktai maišomi tarpusavyje ir išgaunamas geriausias įmanomas rezultatas.


„Biologique Recherche“ procedūros

„Manoda“ odos priežiūros klinikoje galite ne tik įsigyti produktus naudojimui namuose, bet ir mėgautis atliekamomis „Biologique Recherche“ procedūros.


Odos priežiūros specialistė Skaidrė prieš atliekant procedūrą įvertins jūsų Odos BūklęⒸ ir pritaikys tik jūsų odai tinkamas procedūros priemones ir atlikimo technikas.

„Biologique Recherche“ skirtingi negu kitų kosmetikų yra ne tik produktai ar protokolai, bet unikali ir pati procedūra - pradžioje dirbama su viena veido puse, po to su kita. Procedūros metu taikomi kitokie etapai negu įprastai, naudojama labai daug aktyvių medžiagų ir serumų.
 

Registruotis procedūroms galite: telefonu +370 (604) 77 122 arba Treatwell programėlėje https://www.treatwell.lt/salonas/manoda/


Su „Biologique Recherche“ produktais susipažinti galite čia: https://www.manoda.lt/biologiquerecherche


Įsigyti galite tik „Manoda“ odos priežiūros klinikoje adresu: Šv. Gertrūdos g. 51-5, Kaune.