top of page
Ieškoti

„NOON Aesthetics“ kosmetika – gydomoji galia iš Izraelio

Tikriausiai vienas iš labiausiai intriguojančių dalykų apie „NOON Aesthetics kosmetiką“ – tai negalėjimas jos įsigyti parduotuvėse ir net internetu. Mažas prieinamumas ne tik kelia susidomėjimą, tačiau ir užtikrina, jog savo veido priežiūrai naudosite produktus tik su odos priežiūros specialisto rekomendacija, nes „NOON Aesthetics“ – tai profesionali gydomoji kosmetika, kurios veiksmingumas įrodytas moksliniais tyrimais.


Šios dermatokosmetikos priemonės turi išskirtinai aukštas veikliųjų medžiagų ir rūgščių kosncentracijas, todėl ir yra rekomenduojamos naudoti tik paskyrus kosmetologui ar dermatologui.


„NOON Aesthetics“ – kosmetika, kuri sprendžia odos problemas


„Noon“ – tai antikinis filosofinis principas, apibūdinantis pirmykščius vandenis, kaip visos gyvybės pasaulyje egzistavimo pagrindą. Šis principas yra „NOON Aesthetics“ viso verslo, apimančio produktus, technologijas, procesus ir partnerius, pagrindas.


„NOON Aesthetics“ kuria ir gamina profesionalią gydomąją odos priežiūros kosmetikos liniją, tikėdama, kad kokybė, kompetencija ir profesionalumas kartu su inovacijomis ir naujausiomis technologijomis veda į įspūdingus rezultatus ir puikią odos būklę. Šio gamintojo kuriami produktai rezultatyviai sprendžia tokias odos problemas kaip odos senėjimas, saulės padaryta žala, hiperpigmentacija, elastingumo praradimas, aknė ir kt. Produktai yra prisotinti aktyviais ingredientais, kurie efektyviai veikia odą, tačiau nesukelia nepageidaujamų pašalinių efektų, tokių kaip dirginimas, deginimas, paraudimas ar diskomfortas.


„NOON Aesthetics“ kuria odos priežiūros produktų linijas grožio specialistams ir odos priežiūrai namuose.


Procedūros, atliekamos „manoda“ odos priežiūros klinikoje su „NOON Aesthetics“ produktais


DermShield™ technologija


Patentuotos „NOON Aesthetics“ DermShield™ technologijos naudojimas kartu su aukščiausios kokybės ingredientais ir ypatingai tikslus koncentracijų laikymasis, leidžia džiaugtis efektyviausiais rezultatais, kokius tik įmanoma pasiekti odos priežiūros srityje.


Kiekviena pažangi kosmetologinė procedūra yra pritaikyta konkrečiai jūsų odos poreikiams patenkinti. Procedūros parenkamos vadovaujantis unikalia odos tipo klasifikacija, kurią įvertina ir nustato „manoda“ klinikos odos priežiūros specialistas – „NOON™ Aesthetics“ sertifikuotas profesionalas.

  • Gilus odos valymas - efektyvi pagalba spuoguotai odai. „Gilaus odos valymo sistema“ sprendžia visas odos problemas, susijusias su riebia, spuoguota oda.

  • Odos skaistinimas – efektyvi pagalba pigmentuotai odai. „Odos skaistinimo sistema” vadovaujasi pažangiu odos priežiūros metodu, kuomet oda yra individualiai įvertinama ir jai skiriamos atitinkamos procedūros.

  • Odos balanso atstatymas: rožinės ir seborėjos paveiktai odai. „Odos balanso atstatymo sistema” suteikia ypatingą komfortą odai. Ši procedūra yra nukreipta į kiekvieną simptomą, efektyviai sprendžiant odos problemas „NOON Aesthetics“ pagalba.

  • Jauninanti procedūra: brandžiai odai. „Jauninanti sistema” naudojant „NOON Aesthetics“ itin koncentruotas priemones su „DermShield™“ technologija, sprendžia visas su odos senėjimu susijusias problemas.


Produktai, odos priežiūrai namuose


Odos valomosios priemonės


Kiekvienas rytas ir vakaras turėtų prasidėti nuo veido odos kruopštaus prausimo ir jos paruošimo tolimesniems veido odos priežiūros žingsniams. „NOON Aesthetics“ siūlo valomąsias veido odos priemones, patenkinančias įvairiausius odos poreikius ir kruopščiai nuplaunančius makiažą ir susikaupusius odos nešvarumus:

  • Micro – Soft – tai prausiklis, efektyviai pašalinantis visų tipų nešvarumus ir nuvalantis veido bei akių makiažą nesausindamas odos. Mažina odos sudirgimus ir raudonį, balansuojančiai drėkina sausą odą. Visų tipų odai ir ypač jautriai odai.

  • Cosmo Clear – tai odą valantis prausiklis, kombinuotas su DermShield™, kuri papildo priemonę ypač didele rūgščių koncentracija. Prausiklis pagerina natūralų odos drėkinimą ir nuplauna nešvarumus bei makiažą, neišsausindamas odos. Taip pat reguliuoja odos pH (AHA (GA ir LA)), pašalina negyvas odos ląsteles ir perteklinius odos riebalus, apsaugo nuo naujų spuogų atsiradimo. Visų tipų odai ir ypač riebiai odai.

  • C – Cleancer – tai giliai odą valantis prausiklis, kuris pašalina riebalų perteklių odoje, nuvalo odos paviršiaus nešvarumus, detoksikuoja odą bei suteikia gaivumo pojūtį. Tinkamas visų tipų odai.