top of page
Ieškoti

„NOON Aesthetics“ kosmetika – gydomoji galia iš Izraelio

Tikriausiai vienas iš labiausiai intriguojančių dalykų apie „NOON Aesthetics kosmetiką“ – tai negalėjimas jos įsigyti parduotuvėse ir net internetu. Mažas prieinamumas ne tik kelia susidomėjimą, tačiau ir užtikrina, jog savo veido priežiūrai naudosite produktus tik su odos priežiūros specialisto rekomendacija, nes „NOON Aesthetics“ – tai profesionali gydomoji kosmetika, kurios veiksmingumas įrodytas moksliniais tyrimais.


Šios dermatokosmetikos priemonės turi išskirtinai aukštas veikliųjų medžiagų ir rūgščių kosncentracijas, todėl ir yra rekomenduojamos naudoti tik paskyrus kosmetologui ar dermatologui.


„NOON Aesthetics“ – kosmetika, kuri sprendžia odos problemas


„Noon“ – tai antikinis filosofinis principas, apibūdinantis pirmykščius vandenis, kaip visos gyvybės pasaulyje egzistavimo pagrindą. Šis principas yra „NOON Aesthetics“ viso verslo, apimančio produktus, technologijas, procesus ir partnerius, pagrindas.


„NOON Aesthetics“ kuria ir gamina profesionalią gydomąją odos priežiūros kosmetikos liniją, tikėdama, kad kokybė, kompetencija ir profesionalumas kartu su inovacijomis ir naujausiomis technologijomis veda į įspūdingus rezultatus ir puikią odos būklę. Šio gamintojo kuriami produktai rezultatyviai sprendžia tokias odos problemas kaip odos senėjimas, saulės padaryta žala, hiperpigmentacija, elastingumo praradimas, aknė ir kt. Produktai yra prisotinti aktyviais ingredientais, kurie efektyviai veikia odą, tačiau nesukelia nepageidaujamų pašalinių efektų, tokių kaip dirginimas, deginimas, paraudimas ar diskomfortas.


„NOON Aesthetics“ kuria odos priežiūros produktų linijas grožio specialistams ir odos priežiūrai namuose.


Procedūros, atliekamos „manoda“ odos priežiūros klinikoje su „NOON Aesthetics“ produktais


DermShield™ technologija


Patentuotos „NOON Aesthetics“ DermShield™ technologijos naudojimas kartu su aukščiausios kokybės ingredientais ir ypatingai tikslus koncentracijų laikymasis, leidžia džiaugtis efektyviausiais rezultatais, kokius tik įmanoma pasiekti odos priežiūros srityje.


Kiekviena pažangi kosmetologinė procedūra yra pritaikyta konkrečiai jūsų odos poreikiams patenkinti. Procedūros parenkamos vadovaujantis unikalia odos tipo klasifikacija, kurią įvertina ir nustato „manoda“ klinikos odos priežiūros specialistas – „NOON™ Aesthetics“ sertifikuotas profesionalas.

 • Gilus odos valymas - efektyvi pagalba spuoguotai odai. „Gilaus odos valymo sistema“ sprendžia visas odos problemas, susijusias su riebia, spuoguota oda.

 • Odos skaistinimas – efektyvi pagalba pigmentuotai odai. „Odos skaistinimo sistema” vadovaujasi pažangiu odos priežiūros metodu, kuomet oda yra individualiai įvertinama ir jai skiriamos atitinkamos procedūros.

 • Odos balanso atstatymas: rožinės ir seborėjos paveiktai odai. „Odos balanso atstatymo sistema” suteikia ypatingą komfortą odai. Ši procedūra yra nukreipta į kiekvieną simptomą, efektyviai sprendžiant odos problemas „NOON Aesthetics“ pagalba.

 • Jauninanti procedūra: brandžiai odai. „Jauninanti sistema” naudojant „NOON Aesthetics“ itin koncentruotas priemones su „DermShield™“ technologija, sprendžia visas su odos senėjimu susijusias problemas.


Produktai, odos priežiūrai namuose


Odos valomosios priemonės


Kiekvienas rytas ir vakaras turėtų prasidėti nuo veido odos kruopštaus prausimo ir jos paruošimo tolimesniems veido odos priežiūros žingsniams. „NOON Aesthetics“ siūlo valomąsias veido odos priemones, patenkinančias įvairiausius odos poreikius ir kruopščiai nuplaunančius makiažą ir susikaupusius odos nešvarumus:

 • Micro – Soft – tai prausiklis, efektyviai pašalinantis visų tipų nešvarumus ir nuvalantis veido bei akių makiažą nesausindamas odos. Mažina odos sudirgimus ir raudonį, balansuojančiai drėkina sausą odą. Visų tipų odai ir ypač jautriai odai.

 • Cosmo Clear – tai odą valantis prausiklis, kombinuotas su DermShield™, kuri papildo priemonę ypač didele rūgščių koncentracija. Prausiklis pagerina natūralų odos drėkinimą ir nuplauna nešvarumus bei makiažą, neišsausindamas odos. Taip pat reguliuoja odos pH (AHA (GA ir LA)), pašalina negyvas odos ląsteles ir perteklinius odos riebalus, apsaugo nuo naujų spuogų atsiradimo. Visų tipų odai ir ypač riebiai odai.

 • C – Cleancer – tai giliai odą valantis prausiklis, kuris pašalina riebalų perteklių odoje, nuvalo odos paviršiaus nešvarumus, detoksikuoja odą bei suteikia gaivumo pojūtį. Tinkamas visų tipų odai.Produktai odos senėjimo stabdymui ir prevencijai


„NOON Aesthetics“ produktai skirti spręsti odos problemas, todėl odos senėjimo stabdymui ir prevencijai galite rinktis iš daugybės produktų – serumo su vitaminu C, įvairios koncentracijos kremų su retinoliu, stangrinančiųjų kaukių ir ampulių, priešraukšlinių veido ir paakių kremų.


„manoda“ klinikos odos priežiūros specialistės padės išsirinkti jūsų odai geriausiai tinkančias odos priežiūros priemones odos senėjimo stabdymui ar prevencijai iš „NOON Aesthetics“, kadangi kaip minėnoje, priemonės turi išskirtinai aukštas veikliųjų medžiagų ir rūgščių kosncentracijas, todėl yra rekomenduojamos naudoti tik paskyrus kosmetologui ar dermatologui.


Produktai dehidratuotai odai


Bet kurio tipo oda gali turėti dehidratacijos problemų, todėl dehidratacijos nereikėtų painioti su sausa oda. Dehidratuota oda yra laikina odos būsena, kurią galima atstatyti naudojant tinkamus odos priežiūros produktus. Pridrėkinkite išsausėjusią odą su „NOON Aesthetics“ dehidratuotai veido odai skirtais produktais:

 • Igloo Moist 24/7 – tai drėkinamasis kremas su inovatyvia vėsinimo technologija. Kremas ramina, vėsina, drėkina odą bei atitolina išankstinių senėjimo požymių atsiradimą, didina odos elastingumą ir stiprumą. Visų amžiaus grupių ir tipų odai, ypač dehidratuotai.

 • Igloo Mask – tai kaukė, kuri minkština, drėkina ir vėsina odą, suteikia ilgai išliekantį gaivų efektą, sustiprina ir atkuria pažeistą odą, padeda pasiekti lygios ir jaunos odos išvaizdą. Visų tipų odai.

 • HydroCalming & Vit Complex - koncentruotas ir efektyvus augalinių ekstraktų, drėkinančių faktorių ir vitaminų derinys. Ramina odą po įvairių veido odos procedūrų, gerina odos drėgmės lygį, aprūpina odą pagrindiniais vitaminais bei didina odos elastingumą.
Produktai aknės kamuojamai odai


Ne paslaptis, kad susiduriantiems su akne, reikalinga ypatinga odos priežiūra, kad jos gydymas būtų efektyvus ir kaip įmanoma su mažesniais liekamaisiais reiškiniais. „NOON Aesthetics“ priemonės, skirtos probleminei odai naudoti namuose:

 • Azelaic Forte 25 – tinkamas spuoguotai odai su papulėmis ir paraudimais (rožinėmis papulėmis/ rausvais bėrimais), taip pat padeda šviesinti pigmentines dėmes (melanodermos atveju). Sudėtyje yra azelaino rūgšties 25% su DermShield™ technologija. DermShield™ technologija padeda išvengti odos sudirgimo. Azelaino rūgštis gali būti suderinama su šviesaus makiažo pagrindo naudojimu, netrikdant kasdienės veiklos ir socialinio gyvenimo.

 • AcNo Solution – tai koncentruotas ir efektyvus, prieš nešvarumus veikiančių medžiagų derinys, naudojamas probleminei ir sudirgusiai odai. Sumažina sebumo gamybą ir odos raudonį, mažina odos jautrumą ir sudirgimą bei gerina odos drėgmės lygį.

 • AcNo Complex – tai koncentruotas ir efektyvus antibakteriškai veikiančių medžiagų mišinys, naudojamas sudirgusiai ir probleminei odai. Slopina sebumo gamybą ir odos riebalavimąsi. AcNo Complex sumažina odos paraudimus ir spuogelius, tačiau tuo pačiu aprūpina odą drėkinimu ir ją lygina.Produktai pigmentuotai odai


Odos pigmentacija gali būti įgimta arba atsirasti dėl įvairių priežasčių, tokių kaip nėštumas, saulė, įvairios ligos ar netinkamai atliktos kosmetinės procedūros.


Pigmentacijai sumažinti ar panaikinti labai svarbu pasirinkti tinkamas odos priežiūros priemones.

Iš „NOON Aesthetics“ pigmentuotai odai sukurtos linijos „manoda“ odos priežiūros klinikoje su odos priežiūros specialisčių rekomendacija galite įsigyti „Double white“ odą šviesinantį kremą. Priemonė sudaryta iš serumo su vitaminu C 11S (stabilus vit. C 11%.), Azelaic 20 (azelaino r. 20%) ir Alfa Arbutino (5%) kombinacijos.


Produktai skirti odos apsaugai nuo saulės


Mes galime veidą tepti puikiausiais serumais ir kremais, lankytis geriausiuose grožio salonuose, tačiau jeigu savo stalčiuje neturėsime priemonės su apsauga nuo ultravioletinių saulės spindulių, mes veikiai sumažinsime odos senėjimą. Apsauga nuo saulės – tiesiog būtina.


„NOON Aesthetics“ siūlo dviejų konsistencijų apsaugą nuo saulės: kremo pavidalu arba alternatyvą įprastoms priemonėms - permatomą mineralinę pudrą optimaliai apsaugai nuo kenksmingų saulės spindulių. Pavadinimas taip pat atitinka naudojimą – Brush & Go, todėl pakartotinai ją užtepti ant veido galite bet kur ir bet kada.Susipažinti su „NOON Aesthetics“ produkcija galite „manoda“ odos priežiūros klinikoje, adresu: Šv. Gertrūdos g. 51, Kaune arba elektroninėje parduotuvėje: https://www.manoda.lt/noon

Įsigyti galite tik po „manoda“ odos priežiūros specialisčių konsultacijos asmenine žinute socialiniuose tinkluose, elektroniu paštu: info@manoda.lt arba atvykus į kliniką.
2 569 peržiūros