top of page
Ieškoti

“Noon Aesthetics” produktų naujienos tiesiai iš Izraelio

Gegužės menėsį Izraelyje vykusios „Noon Aesthetics“ konferencijos metu buvo pristatytos keturios produktų naujienos bei plačiai išnagrinėta laisvųjų radikalų ir antioksidantų tema. Odos priežiūros specialistė ir „Manoda“ odos priežiūros klinikos įkūrėja Monika Šilerienė (Launikaitytė) dalyvavusi minėtoje konferencijoje pasakoja apie „Noon Aesthetics“ naujienas, kurios jau visai netrukus pasieks ir mūsų kliniką. Taigi apie viską nuo pradžių.Apie laisvuosius radikalus ir antioksidantus


Antioksidantai ir laisvieji radikalai – tai daug kam girdėtos sąvokos, tačiau jų reikšmė vis dar nėra pakankamai atskleista. Taigi kas yra tie laisvieji radikalai ir ką jie daro bei kodėl antioksidantai taip reikalingi mūsų odai ir visam organizmui?


Antioksidantų ir laisvųjų radikalų temą smulkiai išnagrinėjo „Noon Aesthetics“ įkūrėja Masha Minkin Izraelyje vykusioje 10-mečio konferencijoje. Pradžioje, įsivaizduokime perpjautą obuolį, kurio pavyzdys puikiai atskleidžia, ką gali laisvieji radikalai ir antioksidantai. Tik perpjovus obuolį prasideda jo oksidavimosi procesas. Po kurio laiko obuolys paruduoja - tai įvyksta dėl laisvųjų radikalų poveikio. Bet jeigu ant obuolio užlašinsime keletą citrinos sulčių lašų, obuolys ilgai neparuduos. Citrinos sultyse yra stipraus antioksidanto vitamino C, kuris apsaugo obuolio minkštimą nuo oksidavimosi.

Lygiai tas pats vyksta ir su mūsų oda. Jeigu neužteks antioksidantų, gaunamų su maistu laisviesiems radikalams neutralizuoti - spartinsime odos senėjimą - mažės odos elastingumas, atsiras pilkumas, pigmentinės dėmės ir įvairūs nepageidaujami dariniai.

Kad viską suprastume geriau - trumpa teorija: mūsų organizme nuolatos vyksta įvairios cheminės reakcijos, kurių metu susidaro laisvieji radikalai (tai nestabilios molekulės, kurios dėl vienų ar kitų priežasčių susilpnėjo ir prarado vieną elektroną). Jie greitai reaguoja su sveikomis mūsų organizmo ląstelėmis ir norėdami stabilizuotis, atima iš jų reikiamą elektroną, tokiu būdu darydami joms žalą.


Apie laisvuosius radikalus


Laisvieji radikalai yra daugelio susirgimų priežastis. Jeigu jie suardo DNR genetinį kodą, organizme gali pradėti vystytis vėžys. Jeigu paveikiamos kraujotakos organų ląstelės – kyla širdies ir kraujotakos ligų grėsmė. Be to, laisvieji radikalai silpnina imunitetą, spartina organizmo senėjimo procesus bei paskatina ankstyvą senatvinių ligų atsiradimą, tokių kaip aterosklerozė, artritas, katarakta ir kt. Mūsų organizmas ne visada spėja nukenksminti laisvuosius radikalus ir jų padaryta žala ima kauptis.

Ne tik visas organizmas susiduria su laisvųjų radikalų žala - bet ir mūsų oda. Kalbant apie odos senėjimą, nulemtą išorinių veiksnių, didžiausią dalį žalos ir padaro “nenukenksminti” laisvieji radikalai.

Laisvųjų radikalų susidarymą paskatina tabako dūmai, užterštas oras ir vanduo, pesticidai, nitratai, radiacija, prasti valgymo įpročiai, psichologinis stresas, saulės spinduliai, traumos, infekcijos, uždegimai, antibiotikai, fizinė perkrova, gausus alkoholio vartojimas, geležies ir vario papildų perteklius.

Mes galime padėti savo organizmui įveikti laisvuosius radikalus – aprūpindami jį pakankamu kiekiu antioksidantų.


Duokite mums antioksidantų


Antioksidantai – tai junginių grupė, kuri atiduoda savo elektronus laisviesiems radikalams ir taip juos neutralizuoja, apsaugodami nuo žalos kitas ląsteles. Antioksidantai nukenksmina laisvuosius radikalus ir šie pasišalina iš organizmo, nespėję jam pakenkti. Jie aktyvina imunitetą, stiprina ląsteles, palaiko jų gyvybingumą. Antioksidantų organizmas pasigamina pats, bet kartais jų nepakanka laisviesiems radikalams neutralizuoti ir organizmui apsisaugoti nuo jų padaromos žalos.


Naujienos iš „Noon Aesthetics“ ir kaip galime tiesiogiai padėti savo odai?

“Noon Aesthetics” prekės ženklo įkūrėja sukūrė itin stiprią priemonę - “Restart serum”, kurio sudėtyje yra fureleno medžiaga. Tai labai stiprus, rinkoje vienas brangiausių antioksidantų, kurį pritaikė ir panaudojo kosmetologijoje. Veikdamas sinergistiškai su resveratroliu greitai ir efektyviai nukenksmina laisvuosius radikalus, atsiradusius odoje.„Restart serum“ išskirtinės savybės:


 • 125 kartų stabilesnis negu vitaminas C

 • 250 kartų efektyvesnis negu vitaminas C

 • 2% APPS – vitamino C forma, kuri pasižymi didesne skvarba ir pralaidumu (odoje išsiskiria stabilaus vitamino C 20 kartų daugiau, lyginant su kitomis formomis)


Odos priežiūros specialistės Monikos Šilerienės (Launikaitytės) teigimu, tai yra viena stipriausių ir greičiausią rezultatą duodančių kosmetinių priemonių, skirtų naudoti namuose, kurią tik teko aptikti rinkoje.

Serumas yra tinkamas visiems odos tipams, ypač rekomenduojamas, rūkantiems, patiriantiems daugiau streso, daug keliaujantiems, daug būnantiems aktyvioje saulėje bei kaip profilaktinė priemonė priešlaikiniam senėjimui slopinti.


“Halo - Ronic” drėkinantis, energizuojantis busteris – tai dar viena vasaros viduryje į Lietuvos rinką atkeliausianti priemonė.


Priemonės pavadinimas pakankamai įprastas, nes hialuronas itin plačiai naudojamas kosmetologijoje, tačiau efektas „Manoda“ klinikos įkūrėją išties nustebino. Pasitepus priemonę kelis kartus - oda tapo labai stipriai sudrėkinta ir tai išliko kelias dienas, net ir netęsiant naudojimo. Serumo išskirtinumas - hialurono rūgšties molekulių dydis (smulkiamolekulinis, stambiamolekulinis bei vidutinio dydžio). Toks paskirstymas garantuoja ne tik iš karto matomą efektą, bet ir ilgalaikį odos drėgmės palaikymą. Taip pat „Noon Aesthetics“ įkūrėja Masha nenukrypo ir nuo antioksidantų temos, tad ir į šį serumą įdėjo stiprias veikliąsias medžiagas:

 • Ciberžolės ekstraktą - itin stiprų antioksidantą, veikiantį priešuždegimiškai ir stiprinantį odos imunitetą

 • “NEEM” lapų ekstraktą - antioksidantą, kuris padeda sumažinti senėjimo požymius, veikia antimikrobiškai, skatina žaizdų gijimą, bei padeda kovoti su akne bėrimais.

Konferencijos metu taip pat buvo aptarta odos sausumo problema. Daugelis kosmetologų sutiktų su Monikos Šilerienės (Launikaitytės) nuomone, kad kartais, net ir papildant odą dideliu lipidų kiekiu - odos sausumas greitai atsikartoja ir sunku išlaikyti komforto jausmą.

Taip yra todėl, kad nėra atstatomas tinkamas lipidų balansas odoje. Dėl to pakinta odos ph, oda praranda apsaugą ir yra išprovokuojamos tokios odos problemos, kaip atopinis dermatitas, seborėjinis dermatitas, kserozė ir pan.


Odos sausumo problemai spręsti „Noon Aesthetics“ įkūrėja pristatė du naujus kremus. Vienas jų “OMG - Optimal moisturizing Guardian”


Kremo sudėtis ypatinga tuo, kad optimaliai apgalvotas lipidų santykis 3:1:1:1 (cholesterolio 6% | Keramidų 2% | Rieb. rūgščių 2%) Toks santykis idealus pilnam odos barjero atstatymui. Puikus pavyzdys, kad tepant ant sausos odos paprastą riebią priemonę (vienos fazės aliejų ar sviestą) oda jaučiasi riebi, bet komforto jausmas neatsistato. Taip yra todėl, kad oda prisotinama tik vienos rūšies lipidų, bet neatstatomas jų santykis.Taip pat naujasis „OMG“ kremas pripildytas ir antioksidantais:

 • vienas stipriausių, naudojamų kosmetikoje - fulerenas

 • veikliųjų medžiagų didesnei skvarbai užtikrinti, odos skaistumui palaikyti - ferulinė rūgštis

 • Bei vitaminas E


Šis kremas bus įdealus atliekant intensyviai atnaujinančias veido odos procedūras bei paskyrus stiprias priemones namuose (AHA rūgštis, retinolį) odos lipidiniam barjero atstatymui.


Ir ketvirtoji naujiena - “S.O.S Smart Occlusive System” kremas, skirtas itin sausos odos priežiūrai. Lipidų kiekis dar didesnis nei prieš tai minėtame kreme, bet santykis 3:1:1:1 išlaikytas tas pats.

Šis kremas įdealus klientams, kurie patiria daug išorinių veiksnių, skatinančių papildomą odos šerpetojimą ir sausumą (būnant šaltyje, vėjuotame ore, turint genetinį polinkį į chroninį odos sausumą ir pan.) Ypatingai sausoms odoms galima naudoti kaip kasdieninę priemonę, tačiau kremas gali būti naudojamas ir laikinu laikotarpiu, kada reikia intensyviai atstatyti lipidinį barjerą.Be abejo, kaip ir kitos naujos priemonės, taip ir ši yra pripildyta antioksidantais:

 • Ferulinė rūgštis

 • Ciberžolės ekstraktas

 • Vitaminas E


Šios keturios naujienos iš „Noon Aesthetics“ Lietuvoje ir „Manoda“ odos priežiūros klinikoje turėtų pasirodyti jau liepos mėnesį.

„Manoda“ rasite: šv. Gertrūdos g. 51-5, Kaune.
180 peržiūrų
bottom of page