top of page
Ieškoti

pHformula kosmetika – 30 metų mokslo ir medicinos patirties rezultatas

Teisingas kosmetikos pasirinkimas – tai vienas iš pagrindinių veiksnių, įtakojančių veido odos būklę. Nepaisant to, kaip dažnai lankomės pas grožio specialistus, naudodami netinkamą kosmetiką namuose, niekada negalėsime pasiekti optimalaus rezultato ir turėti kiek įmanoma sveikesnę ir gražesnę odą.

„manoda“ odos priežiūros klinikos tikslas ne tik atlikti profesionalias procedūras savo klientams, bet ir išmokyti oda rūpintis namuose, todėl mūsų kosmetikos pasirinkimai yra ypatingai apgalvoti. Ne be reikalo vienas iš pagrindinių mūsų pasirinkimų – phFormula, savyje turintis daugiau negu 30 metų bendros mokslinės ir medicininės patirties. Susipažinkite su pHformula.Pirmoji medicininė kosmetika


pHformula kosmetika (Barselona) - tai ištisa medicininė odos atnaujinimo sistema, sėkmingai sprendžianti odos problemas, tokias kaip: aknė, rožinė, pigmentacija ir odos senėjimas. pHformula odos paviršiaus atnaujinimo sistema turi unikalų veikimo mechanizmą ir atspindi moksliniais tyrimais pagrįstą požiūrį ir dermatologinių inovacijų naudą bei per dešimtmečius sukauptą patirtį. Ingredientų formulės, kurios naudojamos produktų kūrimui – 30 metų intensyvaus mokslo ir medicinos patirties rezultatas. Tai pirmoji laboratorija sukūrusi vaisto ir kosmetikos derinį, kuris yra vienas pažangiausių ir efektyviausių odos paviršiaus atnaujinimo sistemų, esančių šiandieninėje kosmetikos rinkoje.


Produktai, kuriuos siūlo pHformula


pHformula sukūrė visą sistemą produktų, kad naudodami vieno prekinio ženklo produktus galėtumėte savo veido oda pasirūpinti nuo pradžios iki pat galo ir taip užtikrinti maksimalų rezultatą.

Visi pHformula produktai yra skirstomi tris kategorijas: aktyvūs produktai, gijimui – atsistatymui skirti produktai bei būklės palaikymui skirti produktai. pHformula siūlo visus reikiamus produktus nuo odos valymo priemonių iki veido kaukių ar serumų.pHformula odos valomosios priemonės


Visi sveikos odos ritualai ryte ir vakare turi prasidėti nepriekaištingu veidos odos nuvalymu. Todėl labai svarbu teisingai pasirinkti jūsų odai tinkančią valymo priemonę. pHformula savo produktų asortimente siūlo įprastos ir putų konsistensijos valomuosius produktus, kurie užtikrina, jog jūsų oda bus tinkamai paruošta tolimesniems odos priežiūros ritualams.


Renkantis E.X.F.O prausiklį jūs gausite du viename – prausiklį ir odos šveitiklį, ko pasekoje bus ne tik pašalinti ant odos susikaupę nešvarumai, bet ir suragėjusios odos ląstelės.

Jautriai odai rekomenduojame rinktis G.E.L prausiklį, kuris yra ypač švelnus ir bemuilis. Šis prausiklis atkuria natūralų odos balansą, puikiai pašalina nešvarumus ir nedirgina odos.


F.O.A.M. valomosios putos yra švelnios ir bemuilės, skirtos prausti visų tipų veido odą. Švelniai, bet efektyviai nuplauna visus nešvarumus, neleidžia odai išsausėti ir ramina ją.

Atsižvelgiant į odos poreikius, po prausiklio galima naudoti P.O.W.E.R esencijos toniką, kuriame esantis ingredientų derinys odą drėkina ir atgaivina, papildo naudingomis medžiagomis, gerina odos tekstūrą, skaistina ją, skatina greičiau absorbuotis po jo naudojamus produktus.

Visas valomąsias priemones iš pHformula įsigyti galite čia: https://www.manoda.lt/valikliai


Aktyvūs produktai ir koncentruoti serumaiPriklausomai nuo odos tipo, pHformula siūlo subalansuotus rinkinius pigmentuotai, raustančiai, brandžiai ir riebiai odai.

https://www.manoda.lt/aktyvus-produktai


Atkuriamuosius, drėkinančius veido kremus bei koncentruotus koreguojančius serumus:

https://www.manoda.lt/koncentruoti-serumai


Šias priemones siūlome naudoti atlikus veido odos diagnostiką arba pasitarus su savo veido odos priežiūros specialistu, kuris atrinks jūsų odos poreikius labiausiai atitinkančią pHformula kosmetiką.


pHformula V.I.T.A linijos kremai ir kaukės


pHformula vita kremai ir kaukės skirstomi pagal į jų sudėtį įeinantį vitaminą – A, B3 arba C.

  • pHformula kremas veidui vita a 24h - naudojamas kaip intensyvus produktas, veikiantis odos senėjimą, pigmentaciją. Retinolis (vitaminas A) stimuliuoja odos ląstelių regeneraciją, mažina raukšles, pigmentaciją kuri būdinga foto ir vidiniam odos senėjimui.

  • pHformula kremas veidui vita b 24h - Vitaminas B3 yra svarbus padedant išvengti ir naikinti odos raudonį, pigmentaciją ir odos senėjimą. Tai didelės koncentracijos vitamino B3 kremas su stirpriu 24 valandas veikiančiu drėkinamuoju kompleksu.

  • pHformula kremas veidui vita c 24h - Vitaminas C vienas iš pagrindinių ingredientų mažinančių ir padedančių išvengti vizualių odos senėjimo, pigmentacijos požymių. pHformula sukūrė labai koncentruotą vitamino C kremą su - 24 valandų drėkinamuoju kompleksu, kuris odos drėgmę atsato jau po 2 val. nuo kremo užtepimo.

Veido kaukės taip pat skirtomos pagal į jos sudėtį įeinantį vitaminą bei norimą pasiekti rezultatą.


V.I.T.A A kaukė – jaunina odą,

V.I.T.A B kaukė – atstato ir ramina odą,

V.I.T.A C kaukė – skaistina odą.


pHformula nuo saulės ultravioletinių spindulių apsauginančios priemonės


Veido odą nuo saulės ultravioletinių spindulių neigiamo poveikio apsaugančias priemones „manoda“ odos priežiūros klinikos įkūrėja ir odos priežiūros specialistė Monika Launikaitytė rekomenduoja naudoti visais metų laikais. Priemonės intensyvumą renkantis atsižvelgiant į veido odos tipą ir saulės aktyvumą. Veido odos apsaugai pHformula siūlo bespalves ir skirtingą atspalvį suteikiančias priemones, apsaugančias nuo ultravioletinių saulės spindulių, kurios turėtų tapti kasdieniu palydovu ir užbaigti rytinį odos priežiūros ritualą.

https://www.manoda.lt/apsaugin-s-priemon-spHformula S.O.S linija


S.O.S linija iš pHformula – tai intensyvaus veikimo produktų linija, sukurta pagalbos prašančiai odai. Joje rasite visomis veido sritimis pasirūpinančias priemones: nuo veido ar paakiams tinkančio kremo, iki veido kaukės ar lūpų balzamo.

https://www.manoda.lt/s-o-s-linija


POINT linija


POINT linija – tai pati prabangiausia pHformula veido odos priežiūros linija. POINT linijos produktai praturtinti peptidais ir kitomis veikliosiomis medžiagomis.


  • Stangrinantis kremas - tai unikali veikliųjų medžiagų kombinacija, tarp jų – ir peptidų kompleksas, suteikiantis odai natūralių proteinų: elastino, kolageno ir proteoglikanų. Naudojant kremą akivaizdžiai pagražėja veido kontūras, oda tampa lygesnė, glotnesnė ir stangresnė. Veikia procesus, dėl kurių oda tampa stangresnė, tankesnė ir atrodo sveikesnė. Krempas mažina linijų ir raukšlių atsiradimą, skatina kolageno gamybą , suteikia sveiko natūralaus švytėjimo, drėkina bei ramina odą.

  • Jauninantis kremas - praturtintas peptidų kokteiliu ir botaninėmis veikliosiomis medžiagomis, kremas mažina matomus senėjimo požymius, stangrina odą ir daro ją elastingesnę. Pažangus peptidų kompleksas skatina kolageno ir gliukozaminglikanų sintezę. Unikalus antioksidantų ir veikliųjų medžiagų derinys slopina akivaizdžius priešlaikinio senėjimo ir neigiamo saulės poveikio požymius.

  • Raminantis, apsauginis kremas - peptidais praturtintas drėkinantis kremas nuo odos senėjimo su SPF15. Sukurtas jautriai ar aplinkos streso paveiktai odai. Unikalus atstatantis, drėkinantis ir saugantis kremas, suteikiantis odai komfortišką nuraminimo jausmą. Idealiai tinka naudoti dienos metu.


pHformula platus produktų pasirinkimas suteikia galimybę pasirūpinti savo oda namuose, nepriklausomai nuo odos tipo ar turimų odos problemų. Neslėpkite savo odos, geriau ja pasirūpinkite.
1 488 peržiūros
bottom of page