top of page
Ieškoti

Procedūros „PROTONPEN“ aparatu iš „pHformula“

Šio mėnesio tinklaraščio tema – procedūros „PROTONPEN“ aparatu, sukurtu „pHformula“. Procedūros atliekamos aparatu, panašiu į rašiklį ir telpantčiu delne, tačiau jo dydis visai neapsprendžia jo galimo poveikio jūsų odos būklei ir taip norimai jos jaunystei. Procedūros atliekamos nano ir mikro adatomis leis mėgautis ne tik jaunesne oda, bet ir išspręstomis įvairiomis odos problemomis.
Apie kolageną ir kodėl jis taip reikalingas


Kolagenas - tai vienas svarbiausių elementų, kurie reikalingi mūsų odai, plaukams, sąnariams, širdžiai. Kolagenas palaiko odos elastingumą, skatina odos atsinaujinimo procesus, stiprina audinių sieneles bei sujungia atskirus audinius.

Kolageną organizmas gamina natūraliai, tačiau, perkopus apytiksliai 25-tus gyvenimo metus, kolageno gamyba ima lėtėti ir jo trūkumas pasireiškia vis labiau glembančia oda ir gilėjančiomis raukšlelėmis.

Taigi kaip priversti jūsų veido odą gaminti daugiau kolageno?


Mikroadatinė terapija – raktas į atjaunintą odą


Mikroadatinė terapija, dar žinoma kaip Perkutaninė kolageno indukcija arba Kolageno indukcijos terapija. Ši terapija padeda atkurti ir pagerinti odos tekstūrą, padarant mikro kanalus odoje, naudojant mažas adatas, skatinančias natūralius odos atsinaujinimo mechanizmus.

Mikro adatos laikinai pažeidžia odą ir dėl potrauminio atsako išsiskiria trombocitai, skatinantys natūralų kūno gynybos mechanizmą pasveikti. Todėl stimuliuojamas augimo faktorius, kuris vėliau sukelia natūralią kolageno indukciją ir elastino gamybą.


Nano adatos ir Mikro adatos su „PROTONPEN“ aparato pagalba padaro mikro kanalus odoje naudojant tą patį virpesių judesį. Jie abu skatina ląstelių apykaitą ir reguliavimą bei provokuoja gijimo procesą (įvairiu laipsniu). Ko pasekoje rezultatas – atjaunėjusi oda.


„PROTONPEN“ aparato galimybės


„PROTOPEN“ aparatas iš „pHformula“, atsižvelgiant į odos poreikius gali būti naudojamas procedūroms su mikro arba nano adatomis. Adatos tarpusavyje skiriasi savo ilgiu, ko pasekoje jos geba prasiskverbti į skirtingus odos sluoksnius bei pasiekti skirtingą odos gylį. Adatų gylis - tai raktas į skirtingų odos būklių koregavimą.


Pigmentacijos sutrikimai sprendžiami odos paviršiuje, todėl naudojamų adatų gylis 0,25-0,75 mm, odos senėjimas sprendžiamas adatomis, kurių gylis 0,5 mm ar 1 mm, kai tuo tarpu aknė gydymui ir randams naudojamas 1,5 – 2 mm adatų gylis.

Taigi „PROTOPEN“ aparatas gali būti naudojamas odos atjauninimui, pigmentacijos, aknės ir randų problemoms spręsti.

Mikro ir nano adatų savybės bei rezultatai


Mikro adatas galima reguliuoti skirtingu gyliu – nuo epidermio iki dermos. Mikro adatos skatina kolageno ir elastino gamybą bei odos atsinaujinimą. Pagerina odos struktūrą, stangrina, tankina odą, mažina raukšleles bei poras. Taip pat pagerina aknės pažeistos odos būklę, mažina randus, strijas ir gerina UV spindulių paveiktos odos būklę, hiperpigmentaciją.


Nano adatos atskiria ląsteles pačiame viršutiniame epidermio sluoksnyje, kad geriau įsiskverbtų naudojami produktai (97 %). Šio odos atnaujinimo ir infuzijos privalumai yra pigmentacijos sumažinimas, pagerinamas ląstelių atsinaujinimas bei pasiekiamas greitas ir ilgalaikis odos spindėjimas.


Procedūros „PROTONPEN“ aparatu suteikia ilgalaikius ir laipsniškai gerėjančius rezultatus, tokius kaip odos lygumas, stangrumas, elastingumas. Oda tampa skaistesnė bei šviesesnė.

Nano adatų ir mikro adatų procedūros gali būti derinamos tarpusavyje sinerginos efektui ir

maksimaliems rezultatams pasiekti.


Reikiamų procedūrų skaičius priklauso nuo odos būklės, tačiau maksimalus efektas gaunamas atlikus 4-6 procedūras. Procedūros, atsižvelgiant į naudojamų adatų gylį atliekamos kas 2-3 savaites (kuomet gylis 0,25-0,50 mm) arba kas 4-6 savaites (kuomet gylis 0,75-1,50 mm).


Odos priežiūra po mikroadatinės terapijos

„Manoda“ odos priežiūros specialisčių, atliekančių procedūrą su „PROTOPEN“ aparatu, teigimu, po procedūros derėtų nesidažyti nuo 24 iki 72 valandų. Taip pat nesportuoti, neiti į pirtis, paplūdimius bei baseinus tam, kad išvengtumėte odos sudirgimo ir galimų infekcijų. Rekomenduojama taip pat vengti tiesioginių saulės spindulių bei soliariumų.


„PROTONPEN“ iš „pHformula“ kontraindikacijos


„Manoda“ klinikos įkūrėjos ir odos priežiūros specialistės Monikos Šilerienės (Launikaitytės) teigimu, procedūrų su „PROTONPEN“ aparatu negalima atlikti klientams:

  • su aktyvia akne;

  • turintiems uždegiminę odą dermatitą bei bakterines/grybelines odos infekcijas, atviras žaizdas ar nudegimus saulėje;

  • sergantiems hemofilija;

  • 6 mėnesių laikotarpyje naudojusiems „Accutane“ („Isotretinoin“);

  • turintiems didėjančius apgamus ir karpas;

  • turintiems aktyvų herpį;

  • nėštumo ir laktacijos metu (tam tikros procedūros);

  • turintiems saulės keratozę;

  • sergantiems odos vėžiu;

  • turintiems sklerodermiją.


Jeigu atsakėme ne į visus jums rūpimus klausimus apie procedūras, atliekamas „PROTONPEN“ aparatu, juos galite užduoti mums socialiniuose tinkluose, elektroninio pašto adresu info@manoda.lt arba telefonu: +370 (604) 77 122

Registruotis procedūrai galite: https://book.treatwell.lt/salonas/manoda/


„Manoda“ tinklalaides apie odos priežiūrą rasite čia: https://www.youtube.com/channel/UCWSJtFFf-p8CXN8ey6rulLA


290 peržiūrų
bottom of page