top of page
Ieškoti

Rūgštiniai veido odos valymai – ne tik aknės pažeistai odai gydyti

Nors rūgštiniai veido odos valymai Lietuvoje plačiai naudojami jau daugybę metų, o pačios rūgštys ir technikos nuolat tobulėja ir keičiasi – vis dar susiduriame su klientų baimėmis renkantis šią veiksmingą procedūrą odos problemoms spręsti. Todėl šiame straipsnyje stengsimės atsakyti į visus neraminančius klausimus.
Apie rūgštinio veido odos valymo procedūrą


Rūgštinis veido valymas – tai veiksminga veido odos valymo procedūra, skatinanti odos regeneraciją, neleidžianti užsikimšti riebalinių liaukų latakams bei susidaryti inkštirams. Procedūros metu efektyviai pagerinama odos struktūra, mažėja spuogeliai bei skatinama kolageno ir elastino sintezė.


Rūgštinio veido valymo procedūra gali būti kaip pagrindinė arba papildoma procedūra, lankantis „Manoda“ odos priežiūros klinikoje. Procedūros intensyvumas bei priemonės parenkamos atsižvelgiant į norimą pasiekti rezultatą bei odos būklę. Jeigu rūgštinis veido valymas atliekamas kaip aknės gydymo procedūros dalis – naudojamos stipresnės rūgštys bei papildomos priemonės, o jeigu procedūros tikslas yra odos skaistinimas, raukšlelių mažinimas – tuomet gali būti parenkama tiek kita procedūros eiga, tiek tam skirtos priemonės. Svarbu paminėti, jog tinkamai parinkus rūgštis ir kitas procedūrą papildančias priemones – rūgštinį veido valymą galima atlikti ir nėštumo bei žindymo laikotarpiu.


„Manoda“ odos priežiūros klinikoje neretai rūgštinis veido odos valymas yra derinamas su elektroporacija "NOON Triple MCH" aparatu. Tai beadatinė mezoterapija, kuri yra puiki alternatyva įprastoms invazinėms procedūroms, tokioms kaip klasikinė ar mikro-adatinė mezoterapija. „NOON Triple MCH“ elektroporacijos metu yra atstatomas odos drėgmės balansas, sustangrinama oda, sumažinamos raukšlės. Todėl derinant rūgštinį veido valymą ir elektroporaciją procedūros metu mes ne tik padedame odos regeneraciniams procesams bet ir užtikriname odos giluminį drėkinimą bei reikiamų medžiagų įvedimą į gilesnius odos sluoksnius.Rūgštinio veido odos valymo nauda


Nors rūgštinis veido odos valymas dažnai suprantamas kaip problemiškos odos gydymo priemonė, tačiau jis daro labai teigiamą įtaką ir problemų, tokių kaip aknė, neturinčiai odai. Šis odos valymo būdas pašalina paviršines negyvas odos ląsteles, stimuliuoja odos atsinaujinimą ir pagerina odos išvaizdą:

 • išnyksta mažos raukšlelės, pagerėja odos struktūra;

 • sušvelnėja jaunatvės spuogų palikti randai, susiaurėja odos poros;

 • pašviesėja odos pigmentinės dėmės;

 • oda skaistėja, lygėja;

 • panaikinami su amžiumi atsiradę odos pakitimai.


Kodėl šios procedūros tokios veiksmingos?


Kosmetinės rūgštys tai tarsi tam tikri darbininkai, kurie sugeba nukeliauti giliai ir atlikti savo misiją pakeičiant atitinkamas odos struktūras. Pavyzdžiui salicilo (bha) rūgštis geba pereiti per odos riebalines liaukas ir skystinti sekretą, taip mažindama odos užsikimšimus. Migdolų su didesne savo molekuline mase veikia daugiau paviršiuje, glikolio – geba nukeliauti giliau ir pan. Nė viena kita kosmetologijoje naudojama medžiaga negali padaryti tokių akivaizdžių ir ilgalaikių prieš ir po rezultatų.


Kuo rūgštys skiriasiasi ir kodėl ne visos suteikia rezultatą


Naujos kartos rūgščių apdirbimo technologijų yra labai daug. Vienos rūgštys (senesnės kartos) veikia tiesiogiai (jų tikslas - “nugraužti” odos paviršių, kad patektų į gilesnius sluoksnius), todėl oda po procedūros sunkiai atsistato, kelias dienas labai intensyviai šerpetoja. O naujos kartos rūgštys, turinčios savyje tam tikrus pernešimo kompleksus, vadinamus “taksistais” gali nepažeisdamos paviršiaus nukeliauti giliau. Dar viena naujos kartos rūgščių technologija - preparatuose esančios medžiagos, kurios veikia tarsi anestetikai, malšindamos odos jautrumo mediatorius. Dėl šios priežasties procedūros metu galima aplikuoti stipresnės koncentracijos rūgštis be papildomo odos sudirgimo ar deginimo jausmo. Tuomet odos atsistatymas būna labai sklandus, be nemalonių šalutinių poveikių. „Manoda“ odos priežiūros klinikoje dirbame tik su naujos kartos rūgštimis.


Rūgštiniai veido valymai „Manoda“ odos priežiūros klinikoje

„Manoda“ odos priežiūros klinikos viena iš stiprybių – odos priežiūros specialisčių kompetencija odos priežiūros procedūrose naudojant rūgštis. Klinikos įkūrėja ir odos priežiūros specialistė Monika Šilerienė (Launikaitytė) ne kartą yra sakiusi, jog “Jeigu nebūtų rūgščių kosmetologijoje, aš turbūt nedirčiau šioje srityje”, todėl turime tikrai didelį procentą klientų, kurie „Manoda“ kliniką atrado būtent dėl rekomendacijų rūgštiniams veido valymams, ko pasekoje drąsiai galime teigti, jog esame šios srities profesionalai, todėl rinkdamiesi šias procedūras galite jaustis visiškai saugūs. Jums reikalingas procedūrų dažnumas ir intensyvumas priklauso nuo individualių jūsų odos poreikių. Apytikslis procedūrų poreikis gali būti įvardinimas odos diagnostikos metu bei stebint odos pokyčius atliekamų procedūrų kurso metu.

Su rūgštinėmis odos procedūromis „Manoda“ klinikoje dirba odos priežiūros specialistės Monika, Audronė ir Rūta, kurios yra sukaupusios ilgametę patirtį atliekant šias procedūras ir specializuojasi probleminės veido odos priežiūroje.

Nepatrauklios istorijos apie rūgštinį veido odos valymą


Ar teko kada girdėti istorijas apie rūgštiniais veido valymais nudegintą ar besilupančią odą, atsiradusias pigmentines dėmes, ko pasekoje procedūra atrodo nebe tokia patraukli?

Patikiname, jog „Manoda“ odos priežiūros klinikoje procedūra atliekama tik saugiomis rūgštimis, patyrusių odos priežiūros specialisčių, todėl atvykdamos į procedūrą galite būti ramios, o rezultatas tikrai nudžiugins.

Rūgštinės procedūros atliekamos profesionalų odai yra nepavojingos ir neskausmingos, tinka visiems odos tipams, ypatingai problematiškai, į bėrimus linkusiai odai. Todėl tinkamos rūgštys tinkamose rankose yra atsakymas į daugybę jūsų su odos priežiūra susijusių klausimų.


Kada rūgštinis veido odos valymas nėra atliekamas?


„Manoda“ odos priežiūros specialistės rūgštinio veido odos valymo nerekomenduoja atlikti esant šioms kontraindikacijoms:

 • turint odos pažeidimų, įtrūkimų ar nudegus saulėje;

 • sergant ūmiomis ar lėtinėmis odos ligomis, tokiomis kaip žvynelinė, dermatitas, egzema ir kt.

 • 6 pastarųjų mėnesių laikotarpyje vartojus „Izotretinoiną“;

 • 48 val. iki procedūros vartojo vitaminą A (retinolį), odos šviesinimo ir kitų rūgšties turinčių produktų, receptinius odos priežiūros produktus, kurių sudėtyje yra askorbo rūgšties.


Ko nedaryti po rūgštinio veido valymo?


Po rūgštinio veido odos valymo „Manoda“ odos priežiūros specialistės rekomenduoja:

 • keletą dienų nesilankyti pirtyje ar saunoje;

 • 7 dienas vengti deginimosi saulėje bei soliariume (nerekomenduojame ir įprastomis aplinkybėmis);

 • Keletą dienų po valymo kiek įmanoma mažiau naudoti dekoratyvinę kosmetiką;

 • 7 dienas neįvedinėti naujų priemonių į savo odos priežiūros rutiną (nebent jas paskyrė odos priežiūros specialistas)


Jeigu vis dar turite neatsakytų klausimų apie rūgštinius veido odos valymus – maloniai į juos atsakysime elektroninio pašto adresu arba telefonu.

Registruotis rūgštinėms veido procedūroms galite:

https://www.treatwell.lt/salonas/manoda/

info@manoda.lt

+370 (604) 77 122


“Manoda” odos priežiūros klinika

Šv. Gertrūdos g. 51-5, Kaunas
216 peržiūrų
bottom of page