top of page
Ieškoti

Veidas nepavaldus laikui su veido raumenų stimuliacija

Su amžiumi veido oda ir raumenynas praranda tonusą ir stangrumą, ko pasekoje pasikeičia ir veido kontūras. Tam kad išlaikyti jaunatvišką veidą, raumenys turi būti stimuliuojami, stiprinami ir stangrinami. Veido ovalas ir odos elastingumas – tai nuolat kasdienių išorės veiksnių ir bėgančio laiko labiausiai veikiami mūsų jaunystės transliuotojai. Tinkamai pritaikytos odos priežiūros priemonės ir procedūros sulėtina odos senėjimo procesus, tačiau ką daryti su metams bėgant besikeičiančiu veido ovalu ir raumenynu, kuris atsakingas už jaunatvišką mūsų išvaizdą?


kobidomasazas
Terapinis kobido masažas

Raktas į jaunystę – kompleksinė odos priežiūra


Atsakymas kurio ieškote – tai kompleksinė veido odos priežiūra, kurią sudaro ne tik odos priežiūros priemonės ir procedūros, bet ir veido mankšta bei masažas. Bėgant metams, reguliariai nemankštinamas veido kontūras ima glebti, o veido oda praranda savo turėtą elastingumą. Šiuolaikiniai išradimai kosmetologijos srityje mums leidžia rinktis, ar visas pastangas skirsime savalaikei senėjimo prevencijai, ar veido būklę gerinsime pasitelkdami į pagalbą veido užpildus ar grožio chirurgiją. Pastaruosius „manoda“ odos priežiūros klinikoje esame linkę suvokti kaip priemones spręsti problemoms, bet ne puoselėti grožiui, todėl didžiausią dėmesį skiriame veido senėjimo prevencijai, naudojant kompleksinę veido odos priežiūrą, kurios dėka pasiekiami puikūs rezultatai.


Veido masažo nauda


Nepriklausomai nuo masažo tipo, masažas teigiamai veikia mūsų veido odą, kraujotaką, veido raumenis, pagerina limfinės sistemos darbą, o po masažo veido oda geriau aprūpinama maistinėmis medžiagomis.

Veido masažas taip pat atgaivina suglebusią ir pavargusią odą, padeda kovoti su smulkiomis raukšlelėmis ir užkertą kelią naujų atsiradimui. Taip pat pagerėja odos tonusas, o oda įgauna sveiką spalvą ir tampa elastingesnė. Veido masažas dažnai apima ne tik veido, bet ir kaklo bei dekolte sritį tam, kad būtų maksimaliai veikiami veido raumenys, pašalinamos įtampos šiose srityse, kurios taip pat įtakoja veido glebimą.

„manoda“ odos priežiūros klinikoje, odos priežiūros specialistė Skaidrė atlieka japoniškąjį terapinį Kobido masažą bei klasikinį veido masažą.


Tarp pirmos ir antros nuotraukų yra 1 mėn ir 5 d . Atliktos 5 procedūros:

 • 4xtrumpos miostimuliacijos procedūros ir 1xkobido masažas;

 • nuotraukose matosi smulkiųjų raukšlelių sumažėjimas, ypatingai akių srityje;

 • mimikos raukšlių gylio sumažėjimas akivaizdžiai matosi kaktos srityje;

 • veido ovalo liftingas- pakilę skruostai, atsiverę akys;

 • padidėjęs tonusas odoje ir raumenyse;

 • stipriai sumažėjusi pigmentacija, susivienodinęs odos tonas, bendros odos būklės pagerėjimas.


Jaunystės paslaptys iš Japonijos - terapinis Kobido masažas


Terapinis Kobido masažas - tai giliomis tradicijomis ir senovine technika paremtas unikalus japonų jaunystę ir grožį puoselėjantis veido masažas. Šis masažas apima kaklo, sprando, veido ir galvos sritis bei daro įtaką visam mūsų kūnui, dėl veide esančių akupunktūros ir vidaus organų taškų, kurių stimuliacijai ir buvo sukurta Kobido technika – japonų medicinos ir skirtingų manualinės terapijos technikų (anma ir akupunktūros), taškinio ir limfodrenažinio masažo derinys. Masažo metu greitais, smūginiais, ritmiškais prisilietimais stimuliuojami veido raumenys, pasiekiamas gilus viso kūno atpalaidavimas, sumažinama nervinė įtampa bei subalansuojama emocinė pusiausvyra.

Kobido masažo Specialistė Skaidrė Bradziliauskaitė Lima
Specialistė Skaidrė Bradziliauskaitė Lima

Terapinio Kobido masažo nauda matoma ir po vieno apsilankymo, tačiau norint ilgai išliekančių pokyčių ir teigiamų rezultatų rekomenduojame du kartus per metus atlikti 6-10 masažų kursą, o būklės palaikymui atsižvelgiant į poreikius, masažą atlikti vieną kartą kas 3-4 savaites.


Kobido masažo teikiama nauda:

 • stiprina, tonizuoja ir suteikia gyvybingumo veido raumenims, nuo kurių priklauso odos glebumas;

 • koreguoja veido kontūrus – veido ovalą, lūpų kampučius;

 • atpalaiduoja raumenis;

 • stangrina, mažina raukšleles;

 • skaistina odą;

 • išvalo toksinus ir nešvarumus;

 • normalizuoja odos drėgmės balansą.

Terapinio Kobido masažo trukmė – 90 minučių.


Terapinio Kobido masažo kontraindikacijos

Nors terapinis Kobido masažas tinkamas bet kuriame amžiuje, tiek vyrams, tiek moterims, tačiau kontraindikacijos vis dėlto egzistuoja. „manoda“ odos priežiūros specialistė Skaidrė nerekomenduoja atlikti šio masažo jeigu:

 • jums yra atliktos botulino toksino injekcijos (atlikti masažų kurso negalima, tačiau masažą galima daryti kartą per mėnesį, jeigu nuo injekcijų suleidimo yra praėję 6 savaitės. Taip pat, jeigu yra ryškus glebimas skruostų srityje, įtampa, galima atlikti terapinį Kobido masažą, apeinant kaktos, akių sritį arba tiesiog švelniai jas nuglostant, pradrenuojant);

 • sergate akne ar kitomis odos ligomis;

 • turite infekcinių susirgimų;

 • jums yra lėtinių odos ligų paūmėjimas;

 • turite širdies raumens, inkstų ar kepenų susirgimus;

 • sergate onkologinėmis ar endokrinologinėmis ligomis;

 • esate pirmame nėštumo trimestre;

 • karščiuojate;

 • turite aukštą kraujospūdį.


Klasikinis veido masažas

Klasikinis veido masažas laikomas vienu švelniausių būdų, teigiamai veikiančių odos būklę. Klasikinis masažas atliekamas glostant, maigant, trinant veidą, tolygiais ir pakankamai švelniais judesiais, nejaučiamas odos spaudimas. Jis gali būti taikomas odos būklės gerinimui arba kaip prevencija prieš senėjimą. Klasikinis veido masažas taip pat apima veido, kaklo ir dekolte sritį. Jis yra efektyvus būdas norint išlaikyti odos elastingumą, gyvybingumą ir jaunystę, sumažinti mimikos raukšleles bei pagerinti odos tonusą.

Klasikinio veido masažo trukmė – iki 60 minučių.


Netinkamai pasirinktas masažo specialistas gali turėti neigiamą poveikį

Veido masažas turi būti parenkamas individualiai, atsižvelgiant į odos būklę, norimą gauti rezultatą bei kokio tipo prisilietimus labiau mėgstate. Nors tarkime terapinis Kobido masažas ir turi labai didelę naudą, tačia tai nereiškia, kad jis tiks ir patiks kiekvienam. Kaip ir odos priežiūros specialistą, taip ir veido masažo specialistą rinkitės atsakingai, kadangi netinkamai atliekamas masažas gali turėti neigiamą poveikį:

 • galima suformuoti papildomas raukšles;

 • sukelti patinimus, dėl netinkamai atliekamo limfos drenavimo;

 • gali būti suteikiamas netolygus liftingas, išryskinama ir taip turima veido asimetrija;

 • pabloginama odos būklė.


Apie aparatinę MARY COHR miostimuliaciją/veido mankštą

Aparatinė MARY COHR miostimuliacijos/veido mankšta – tai procedūra, kurios metu siunčiamų elektros impulsų dėka veido raumenys susitraukinėja ir taip stiprėja, todėl veido ovalas stangrėja, „atsiveria“ akys, pakyla skruostai bei mažėja pagurklis. Taip pat sutvirtėja oda, o veido bruožai kiek įmanoma atgauna ankstesnę būklę. Miostimuliacija skatina kolageno sintezę odoje, ko pasekoje odos tankis didėja, mažėja raukšlės, o oda tampa skaistesnė.


Procedūros metu atliekama:

 • jauninantis audinių drenažas;

 • stangrinanti raumenų stimuliacija;

 • stangrinantis masažas;

 • pilna veido odos procedūra su pilingu, serumo įmasažavimu bei veido kauke.


Kobido masažo specialistė Skaidrė Bradziliauskaitė Lima

„manoda“ odos priežiūros specialistė Skaidrė rekomenduoja veido odos priežiūroje tarpusavyje derinti abi procedūras, kurios puikiai papildo viena kitą – tiek veido masažą, tiek aparatinę MARY COHR miostimuliaciją/veido mankštą.Puikioje išvaizdoje ir savijautoje telpa tiek daug – savo minčių ir kūno puoselėjimas, mankšta, subalansuota mityba ir gyvenimo džiaugsmas. O mes dar kartą norime priminti, jog kaip savo oda rūpinatės šiandien – tokią ją turėsite rytoj.

Atvykite išbandyti veido masažą ar veido mankštą „manoda“ odos priežiūros klinikoje užsiregistravę čia: https://www.treatwell.lt/salonas/manoda/
312 peržiūrų
bottom of page