top of page
Ieškoti

Veido diagnostika užfiksuos net mažiausius odos pažeidimus

Šiuolaikinės technologijos mums suteikia galimybę stebėti dalykus, kurie paprasta akimi nematomi. Odos pažeidimai, kurie akivaizdžiai dar nematomi, gali būti užfiksuoti „manoda“ klinikos „DJM“ ir „SOFT plus“ veido odos diagnostikos aparatais.


Veido odos diagnostika

Veido odos diagnostikos metu, „manoda“ klinikos įkūrėja ir odos priežiūros specialistė Monika Launikaitytė pamatuos veido odos raukšlių gylį, odos pH, drėgmės, sebumo, melanino kiekį bei odos temperatūrą. Toliau bus atliekamas odos fotografavimas kryžmine poliarizuota šviesa, UV šviesa, Wood'o lempos šviesa ir pan., kas leis matyti daug gilesnius odos sluoksnius ir įvertinti bendrą odos būklę – elastingumą, kapiliarų išsiplėtimą, odos porų užsikimšimą, odos uždegimus bei UV spindulių sukeltus odos pažeidimus.


Individualus odos priežiūros planas


Atlikus veido odos diagnostiką, klinikos įkūrėja ir odos priežiūros specialistė Monika Launikaitytė įvertins diagnostikos tyrimais gautus rezultatus ir sudarys individualų odos priežiūros planą, į kurį įtrauks ne tik reikiamas procedūras, bet ir jūsų veido odai pritaikytus produktus. Pakartotinai atlikta diagnostika leis stebėti odos pokyčius ir įvertinti odos būklės pasikeitimus, bei odos priežiūros specialistui priimti savalaikius sprendimus.

„manoda“ veido diagnostikos aparatai yra visiškai saugūs ir nesukeliantys neigiamų pasekmių nei veido odai, nei likusiam organizmui.Rūtos Elžbietos Mazurevičiūtės Pitkauskienės atsiliepimas:

Turiu pripažinti, kad dabar mano oda atrodo geriausiai nei kada buvo anksčiau, atsižvelgiant į faktą, jog greitai man jau bus ir trečia dešimtis. Tikrai galvodavau, kad gebu prisitaikyti veido odos priežiūros priemones vien žinodama savo odos tipą. Bet skaudžiai klydau, nes atlikus nuodugnią odos diagnostiką, kurios metu buvo pamatuotas mano odos drėgmės lygis, odos elastingumas, raukšlių gylis ir pigmentacija, paaiškėjo, kad koncentruotis reikėjo į visai kitas odos problemas dėl ko šiandien galiu džiaugtis gražia ir švytinčia oda.

Pritaikius individualią odos priežiūros rutiną, nebekyla ranka daugiau su savimi eksperimentuoti, o taip pat džiaugiasi ir mano piniginė, nes sutaupau kaskart neprisipirkdama visai netikusios nuguldavo į stalčių arba būdavo perleistos mamai ar sesei.


Kyla klausimas, kaip atradau Manoda?


Visų pirma, po gimdymo dėl įvairių priežasčių mano oda labai pasikeitė, kas anksčiau nekamavo, tapo labai matoma, pigmentinės dėmes, labai išsiplėtę poros, oda atrodė pilka ir pavargusi, priemonės, kurias naudojau ir kurioms negailėjau lėšų, nebelabai gelbėjo ir situacijos visiškai nekeitė. Aklai nesireku vietų ir dažai nepasitikiu, todėl į šią kliniką kreipiausi dėl puikių pažįstamų rekomendacijų dėl profesionalumo, malonaus bendravimo ir estetiškos, jaukios aplinkos. Ir gavau daugiau nei tikėjausi! Kadangi neseniai pagimdžiau su vaiku dažniausiai visur lankomes kartu. Labai džiaugiuosi, kad šioje klinikoje galėjome kartu jaustis saugiai ir nereikėjo pergyventi, kad mažylis trukdys specialisto darbui. Buvo visapusiškai pasirūpinta ne tik manimi, bet ir mano vaiku visos procedūros metu. Todėl šią vietą man visiškai negėda, bet labai malonu rekomenduoti ir pačiai kitiems.Veido odos diagnostika ir individualaus veido odos priežiūros plano sudarymas – 46 Eur.

Registracija telefonu: +370 (604) 77 122.

203 peržiūros
bottom of page