Klientų rezultatai

Kaip siekiame sveikos odos būklės?

Besirūpinant savo oda, vieno magiško recepto, deja, nėra. Įvairių sričių odos priežiūros specialistų patarimai gražiai ir sveikai odai.

Akne bėrimo gydymas

Tipine akne bakterijos paveikta oda. Šiuo atveju atlikome visą cheminių pilingų kursą ir parinkome gydomąsias priemones naudoti namuose. Jei klientė sąžiningai prižiūrės (polinkis atsinaujinti bėrimui bus dar apie 5metus) ir reguliariai valys odą bei reguliuos jos ph pas specialistą - toks aktyvus bėrimas nebepasikartos.

Akne gydymas

Cistinė akne, dalinai veikiama organizmo vidinių priežasčių. Maksimaliai, kiek leido kompetencija: - sumažinome riebalinių liaukų veiklą; - panaikinome acne bakterijos lokalizacijos židinius; - sureguliavome keratinizaciją ir komedonų kiekį.

Akne gydymo procedūros

Tvarkėme akne bėrimus, bet labai ženkliai sumažėjo ir kaktoje esančios nedidelės raukšlės. Cheminių pilingų "šalutinis poveikis" - priešraukšlinis efektas, bendras odos spalvos ir kokybės pagerinimas.

Akne ir veido raudonio gydymas

Rozacea su akne požymiais. Vienas sudėtingesnių atvejų, tačiau bendru bendradarbiavimu su klientu galima pasiekti akivaizdžių rezultatų. Atlikome cheminių pilingų kursą bei parinkome specialią priežiūrą namams.

Atopinio dermatito sumažinimas

Atopinis dermatitas - lėtinė odos liga, dažnai pasikartojanti ir suintensyvėjanti veikiant stresui organizme. Vadovaujanti ta pačia taisykle - stiprinant odos imunitetą bei naudojant dermatitą mažinančias priemones galima ženkliai sumažinti ir prislopinti jos požymius.

Cistinės akne gydymas

Cistinė akne kamavusi mūsų klientą. Dėl jos buvo sunku skustis barzdą, nes bėrimas buvo labai gilus, skausmingas. Po procedūrų kurso cistinė akne buvo maksimaliai eliminuota. Sąžiningai ir reguliariai prižiūrint - atsinaujinimo galimybė yra labai nedidelė, priklausanti nuo hormonų pusiausvyros organizme.

Galvos PRP

Procedūra, kurios metu naudojama jūsų kraujo plazma. PRP galima atlikti ir galvos srityje, plaukų slinkimui gydyti. Rezultatai matomi jau po dviejų procedūrų, kurias atliko mūsų gydytoja, injekcijų speialistė Edita.

Individualus priemonių parinkimas

Paskyrėme veiklesnes priemones namams, atliekame palaikomąsias procedūras kas kelis mėnesius ir oda nepaliaujamai toliau gražėja.

Injekcijos 1


Atlikta procedūrų kombinacijos ir užpildai nosies - lūpos raukšlėse. Pagerinome odos tekstūrą, spalvą, elastingumą, paakių sritis. Procedūras atliko mūsų gydytoja Edita.

Injekcijos 2

Užpildų pagalba ir mūsų gydytojos sukaupta didele patirtimi galime sumažinti nosies - lūpos kampo raukšles ir gilesnes klostes.

Kobido masažas

Apie šio masažo naudą kalbame pakankamai daug ir dažnai. Masažo metu aktyvinama kraujo ir limfos apytaka, skatinami cheminiai procesai odoje, gerinamas detoksikacinis poveikis bei deguonies pasisavinimas. Pečių juosta tampa atpalaiduota, veido oda atgavusi drėgmę, švytinti. Nuotraukoje matomi rezultatai jau po pirmos procedūros.

Komedogeninės akne gydymas

Komedogeninė akne veikiama tiek išorinių tiek vidinių faktorių. Atlikus kursą oda ženkliai pagerėjo, tačiau dėl itin greito atsinaujinimo ir kimšimosi - reguliariai palaikome su specialiomis procedūromis ir priemonėmis kasdieninei priežiūrai.


Komedogeninės akne procedūra

Dar vienas komedogeninės akne pavyzdys. Šiuo atveju klientė naudojo itin netinkamas savo odai priemones. Atlikus procedūrų kursą - oda akivaizdžai pagerėjo, išsivalė, sumažėjo bėrimų kiekis. Postraumatinės dėmės maksimaliai išbluks atliekant palaikomąsias procedūras.

Komedogeninės akne procedūros

Komedogeninė akne, kurią sumažinti prireikė procedūrų kurso. Kadangi klientas dar pakankamai jaunas, kol susibalansuos visa hormoninė sistema - atliksime palaikomąsias procedūras.

Komedogeninės/cistinės akne gydymas

Labai stipri komedogeninė akne, vietomis virtusi ir cistine. Vienas sunkesnių atveju, kada reikalinga ne mažiau nei 10 procedūrų kas 10-14 dienų ir labai griežta priežiūra namuose. Bet kartu bendradarbiaujant galima pasiekti akivaizdžių rezultatų.

Odos priežiūros priemonių parinkimas

Klientė, kuriai atlikome vos kelias procedūras ir sudėliojome kasdienines odos priežiūros priemones namams. Šiuo metu atliekame procedūras tik kartą į sezoną, bet odos kimšimasis yra visiškai eliminuotas. Pavyzdys - ką gali daryti teisinga priežiūra namuose.

Odos tipai

Atvejis, kada dažniausiai kreipiasi paaugliai. Tai tipinė odos būsena, kuomet ilgesnį laiką naudojamos netinkamos priemonės. Jei atrenkame teisingas priemones kasdieninei priežiūrai, tuomet procedūrų skaičius ženkliai sumažėja. Šiuo atveju svarbiausias uždavinys buvo išmokinti rūpintis savo odos tipu tinkamai.

Pigmentinių dėmių šviesinimas

Šiuo atveju atlikome tik kelias procedūras, tačiau dėl negilios ir sukoncentruotos pigmentacijos - ženklus odos pablukimas - dėl naudojamų tinkamų priemonių namuose.

Procedūros mažinančios bėrimus ir raudonį

Procedūros ne tik tvarko odos bėrimus, raudonį, tekstūrą, bendrą odos spalvą, bet ir ženkliai prisideda prie odos elastingumo. Dešinėje klienės veido pusėje akivaizdžiai matomas tonuso pagerėjimas.