top of page
Ieškoti

Hiperpigmentacijos mažinimas su Skaidre

Hiperpigmentacija - tai odos būklė, pasireiškianti dėmėmis, tamsesnėmis negu aplinkinė oda. Hiperpigmentacija atsiranda tuomet, kai dėl padidėjusios pigmento melanino sintezės, odoje formuojasi jo sankaupos.Odos priežiūros specialistės Skaidrės teigimu, pigmentinės dėmės gali atsirasti dėl keleto priežasčių:

 • potrauminė hiperpigmentacija atsiranda tose vietose, kuriose yra buvęs ar esamas odos uždegimas ar pažeidimas (akne bėrimai, po lazerinių ar rūgštinių procedūrų atsiradę pažeidimai, dermatitas, didelis kiekis paviršinių sutrūkinėjusių kapiliarų ir kt). Dėmelės būna neiškilios, aiškių formų pažeistų sričių vietose;

 • hormoninė hiperpigmentacija dažniausiai atsiranda esant nėštumui ar laktacijos periodu, vartojant hormoninę kontracepciją, esant hormonų disbalansui. Tai didelės, neapibrėžtos formos dėmės, atsirandančios kaktos bei skruostų srityje, dažnai primenančios drugelio formą;

 • senatvinė hiperpigmentacija dažniausiai pasireiškia moterims po klimakso laikotarpio, stambiais šlakais ar šiek tiek iškiliomis dėmėmis;

 • saulės sukelta hiperpigmentacija atsiranda dėl ilgo buvimo saulėje, nesaugant odos ar nudegus. Dažniausiai pasireiškia dideliu kiekiu smulkių strazdanų, kartais susiliejančių į vieną plotą - kaktos viršuje, ant nosies, virš viršutinės lūpos, ant skruostikaulių.


Sėkmės istorija


Hiperpigmentacijos mažinimas dažnai būna lėtas ir sudėtingas procesas, reikalaujantis ne tik odos priežiūros specialisto tinkamos kompetencijos, bet ir kliento visapusiško įsitraukimo.


Dalinamės odos priežiūros specialistės Skaidrės hiperpigmentacijos mažinimo sėkmės istorija.

Hiperpigmentacija buvo įsisenėjusi jau keletą metų dėl skirtingų faktorių: netinkama apsauga nuo saulės UV spindulių, naudojami vaistiniai preparatai, kurie didina hiperpigmentacijos riziką, nėštumas. Klientei buvo atliktos penkios procedūros, išlaikant trijų savaičių intervalą. Odos priežiūros specialistė tarpusavyje derino rūgštines procedūras, palaipsniui jas stiprinant bei „pHformula“ procedūras „Protonpen“ aparatu.


Atliekant paminėtas procedūras ir naudojant pritaikytas priemones namuose, sumažėjo ne tik hiperpigmentacija, tačiau taip pat pagerėjo ir bendra odos būklė:

 • Pagerėjo metabolizmas audinuose, tai reiškia, kad suaktyvėjo maisto medžiagų ir deguonies apykaita, ko pasekoje natūralios odos funkcijos ėmė geriau veikti;

 • Pagerėjo odos tonusas;

 • Odos relfejas tapo tolygesnis;

 • Atsistatė drėgmė.


Naudojimui namuose odos priežiūros specialistė klientei išrinko šiuos „NOON Aesthetics“ kosmetikos produktus:


1) NOON Aesthetics ™ C-Cleanser veido prausiklis. Giliai valančios C-Cleanser valomosios putos pašalina riebalų perteklių odoje, nuvalo odos paviršiaus nešvarumus. Oda tampa švari, minkšta ir elastinga. C-Cleanser detoksikuoja, giliai valo odą ir suteikia gaivumo pojūtį.

Dėl sudėtyje esančio vitamino C, kuris odą veikia skaistinančiai, ir ramunėlių, kurios ramina odą, šis prausiklis buvo optimaliausias variantas klientės odai. Prausikliai gan dažnai pasitaiko agresyvūs, o atliekant intensyvų procedūrų kursą, odą reikia prausti itin atsargiai.


2) NOON Aesthetics ™ Lacto -10 veido kremas. Vienas efektyviausių kremų, spartinančių odos atjauninimą, tobulinančių jos tekstūrą ir gerinančių odos atspalvį bei drėgmės lygį. DermShield™ technologija su didele 10% pieno rūgšties koncentracija (pH 3.5) leidžia naudoti kremą visų tipų odai, įvairiais metų laikais, nesukeliant odos sudirgimo ar sausinimo dažniausiai susijusio su alfa hidroksi rūgštimis. Sudėtyje nėra aliejų, lengvai susigeria, tinka visų tipų odai. Šį kremą saugu naudoti aplink akis ir puikiai dera su kitais kosmetikos produktais ar medicininiais tepalais.


Šis kremas su pieno rūgštimi, atlieka keletą funkcijų - garantuoja tinkamą rūgštinę terpę odoje, kad oda gebėtų gerai atsinaujinti, atlieka stiprią drėkinimo funkciją, stipriai skaistina odą ir veikia, kaip nešiklis sekantiems produktams, taip užtikrindamas aktyvių medžiagų perdavimą į gilesnius odos sluoksnius.


3) NOON Aesthetics ™ Azelaic Forte 25 veido kremas. Kremas tinkamas spuoguotai odai su papulėmis ir paraudimais (rožinėmis papulėmis/ rausvais bėrimais), taip pat padeda šviesinti pigmentines dėmes (melanodermos atveju). Sudėtyje yra azelaino rūgšties 25% su DermShield™ technologija.


Azelaino rūgštis yra gerai žinoma kovoje su akne bei rožine, mažinant uždegimus odoje, kas buvo svarbu ir šiuo atveju - neleisti odai išjautrėti procedūrų metu. Tačiau pagrindinis aspektas, dėl ko „Azelaic Forte“ buvo įtrauktas į odos priežiūrą - tai intensyvus pigmento šviesinimas, o tuo pačiu ir melanino sintezės slopinimas. Tai reiškia, kad naudojant azelaino rūgštį oda ne tik yra šviesinama, tačiau taip pat yra stabdomas/lėtinamas/mažinamas melanino gaminimas, kas neleidžia formuotis pigmentinėms dėmėms.


4) NOON RESTART™ serumas. Trigubas sinergetinis antioksidantų kompleksas, skirtas apsaugoti odą nuo oksidacinį stresą sukeliančių aplinkos veiksnių ir pastebimai pagerinantis odos būklę:

 • Antioksidacinis Fulerenas™

 • Grynas resveratrolis 1% (mikrokapsuliuotas)

 • APPS 2% (Trisodium Ascorbyl 6-Palmitate 2-Phosphate)


Šiame serume esantis vitaminas C yra naujos kartos - tai reiškia, kad jis yra tirpus tiek vandenyje, tiek riebaluose, dėl to jo poveikis šviesinime ir melanino sintezės slopinime yra stipresnis negu įprastų serumų su vitaminu C. Fulerenas - vienas stipriausių antioksidantų tiek medicinoje, tiek kosmetikos rinkoje. Jis ne tik neutralizuoja laisvuosius radikalus, kurie sukelia mutacijas ląstelėse ir kurių daugiausiai gauname būdami saulėje, tačiau taip pat turi ir šviesinančių savybių hiperpigmentacijos srityje.


5) NOON OMG™ OPTIMAL MOISTURIZING GUARDIAN kremas. Sveikesnės odos išvaizdą suteikiantis veido kremas, kuris maitina, drėkina, apsaugo ir suteikia odai minkštumo bei elastingumo.

Privalumai:

 • Apsaugo ir stiprina odos barjerą;

 • Galima derinti su abliacinėmis (odos barjerą pažeidžiančiomis) procedūrosmis, frakciniu lazeriu;

 • Ypatingai efektyvi ir ilgai išliekanti antioksidacinė apsauga;

 • Priešuždegiminis poveikis;

 • Spartina žaizdelių gijimą ir odos atsinaujinimą.


Kadangi klientei buvo atliekamos gana agresyvios, odos atsinaujinimą skatinančios procedūros, buvo labai svarbu palaikyti sveiką odos hidrolipidinį barjerą, užtikrinti drėgmę odoje bei veikti odą priešuždegimiškai. Būtent dėl šių savybių buvo pasirinktas „OMG“ kremas.


6) NOON Aesthetics ™ MultiVit Sun Protector SPF 30 veido kremas nuo saulės. Nors apsauga nuo saulės yra svarbi kasdienėje odos priežiūroje, tačiau atliekant atnaujinančias odos procedūras, ypač svarbu naudoti tinkamai atrinktą SPF priemonę. „MultiVit Sun Protector“ veido kremas – tai naujos kartos priemonė apsauganti nuo saulės spindulių. Su inkapsuliuotu UV filtru ir vitaminais B, C, E. MultiVit Sun Protector sėkmingai apsaugo odą nuo UVA/UVB ir IR spindulių bei apsaugo odos dermos matricos ląsteles nuo žalingo saulės poveikio.

„Manoda“ visada pasirūpinsime jūsų oda ir jos būkle. Nedžiugina odos hiperpigmentacija? Registruokitės veido odos diagnostikai ir leiskitės į kelionę gražesnės odos link.2 peržiūros0 komentarų

Comments


bottom of page