top of page

Apie mus

Esame specializuota veido odos priežiūros klinika Kaune. Esame išskirtiniai, nes visada veido priežiūros programą pradedame nuo itin išsamios odos diagnostikos. Tokiu būdu galime labai tikslingai sudaryti priežiūros planą bei stebėti odos pokyčius procedūrų metu. Mūsų pagrindinės atliekamos procedūros - akne gydymas, pigmentacijos šviesinimas, rožinės simptomų mažinimas ir gydymas. Rūpinamės senėjimo prevencija - veido mankštos, masažai (ypatingai daug gerų atsiliepimų sulaukiame po atlikto kobido masažo) ir dar daugelis kitų procedūrų. Pilną jų sąrašą rasite čia.

  1. Odos diagnostika.

  2. Individuali veido odos priežiūros rutina.

  3. Veido odos senėjimo prevencija.

  4. Kvalifikuotų kosmetologų komanda, kur kiekvienas specializuojasi savo srityje.

  5. Vienu klientu maksimaliai pasirūpina keli specialistai.

manoda_m_edited.png
image_123650291.JPG

Eglė

Esu pastovi klientė ir kiekvieną kartą gera grįžti ne tik dėl puikaus darbo ir dėmesingumo, bet ir dėl malonaus ir draugiško bendravimo
B82A8014.jpg
Komanda

Kvalifikuoti kosmetologai jus supažindins, kaip tinkamai prižiūrėti veido odą. Mūsų tikslas - išspręsti bet kokias odos problemas ir atkurti sveiką jos būklę. Aktyviai dirbame su itin problematiškomis odos būklėmis. 


Kuo skiriasi manoda kosmetologai nuo kitų? Čia specialistai savo žiniomis bei augimu profesinėje srityje neria į gylį, o ne į plotį. Bet būdamos visos kartu ir intensyviai bendradarbiaudamos tarpusavyje turime labai platų ir gilų kosmetologinių žinių bagažą.

 

Plačiau apie specialistus. 

KLINIKOS ĮVERTINIMAI

GERIAUSI PARDAVIMAI

2021 m.

logo-phformula-white.png
Untitled (2).png

STIPRIAUSI LIETUVOJE

2021-2023 m.

TOP RATED 

2021-2022  m.

treatwell-logo-1.png
bottom of page